FOTORELACJA: TARGI HAPPY TOGETHER CZ.I
REPORTAGE: HAPPY TOGETHER EXPO PART I

Sesja promująca Targi Happy Together w Krakowie.

Już ponad miesiąc minął od mojej wycieczki do Krakowa, której głównym celem były Targi Happy Together. Kocham to miasto i cieszę się z każdych choćby najkrótszych odwiedzin. Jednak tym razem trochę kłopotów przysporzyła mi komunikacja miejska ;) Prosto z pociągu, zahaczając tylko o hotel, udałyśmy się do Starej Zajezdni, która wygląda naprawdę przepięknie, zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Ogromny plus za wybór tej lokalizacji! (Zdjęcie poniżej) Na powitanie można było poczęstować się prosecco z La Petite Prosecco van. Żałuję, ale ja niestety się nie skusiłam gdyż, jak już wspomniałam przez problemy z komunikacją, byłam spóźniona i poleciałam czym prędzej w wir pracy i zniknęłam między stoiskami.

Stara Zajezdnia by DeSilva Kraków. Prosecco van La Petite Targi Happy Together.


Niestety, co mnie zasmuciło, nie odbyły się jedne warsztaty, na które bardzo się cieszyłam, a mianowicie robienie wianków z Z rózgą do ślubu, które miała prowadzić wspaniała Ania z Folkisz. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać przy następnej edycji krakowskich targów! Skoro jesteśmy już przy warsztatach to muszę powiedzieć, że moim zdaniem Targi Happy Together miały przygotowaną świetną ofertę w tym zakresie! Pojawiły się tam zarówno praktyczne prelekcje z panią prawnik i z konsultantką ślubną jak i, ostatnio bardzo na topie, kaligrafia (Beniova letters) czy plecenie makram (Marheri Crafts). Nie miałam niestety na wszystkie czasu, więc tym razem pozostałam obserwatorem, ale już ostrzę sobie pazurki i skuszę się na udział przy kolejnej okazji. Kilka zdjęć z warsztatów i prelekcji poniżej. :)


Warsztaty, prelekcje,kaligrafia, makramy, konsultant ślubny, prawnik Targi Happy Together

Warsztaty plecenia makram Marheri Crafts na Targach Happy Together


Nadszedł ten moment, biorę wszystkie ulotki do ręki, przeglądam kolejny raz zdjęcia i przedstawię Wam, moim zdaniem, najciekawsze stoiska.


Ulotki Targi Happy Together

BIŻUTERIA ŚLUBNA, OBRĄCZKI


Tym razem rozpoczniemy od biżuterii. Przemiłą rozmowę odbyłam z panią Magdą z Gapula handmade. Jest to autorska biżuteria wykonywana ręcznie ze srebra i kamieni szlachetnych (również na zamówienie)!. Jedno z nich wyjątkowo zwróciło moją uwagę. Nazywało się serce Krakowa. Pani Magda wyjaśniła nam, że wykonała ją na konkurs. Jest to anatomiczne serce zdobione mapą Krakowa! Niesamowite dzieło, które wymagało ogromu pracy, precyzji i czasu. Uwielbiam poznawać taki historie  Na stronie internetowej możecie przeczytać więcej na temat techniki, którą wykorzystuję pani Magda oraz lepiej zapoznać się z jej historią i niesamowitymi projektami, które zdobyły nie jedną nagrodę! gapulahandmade.com

Serce Krakowa Gapula handmade, Niesamowita ręcznie robiona biżuteria ze srebra.

Gapula handmade


Gapula handmade, Niesamowita ręcznie robiona biżuteria ze srebra.

Gapula handmade, Niesamowita ręcznie robiona biżuteria ze srebra.

***


Delikatne, subtelne koronki utkane ze srebra zdobione kamieniami, kryształami i perłami Swarovskiego idealna jako biżuteria ślubna, czyli Koronki iwogg!


Koronkowa bżuteria plecona ze srebra Koronki iwogg Targi Happy Together.

***


Bizoe biżuteria Targi Happy Together.

Bizoe to nowoczesna, estetyczna biżuteria na różne okazje, również na ślub! Do zespołu Bizoe należy profesjonalny gemmolog, który pomoże Wam wybrać idealne kamienie szlachetne oraz je wyceni!

Bizoe biżuteria Targi Happy Together.

***


Strefa Panny Młodej - biżuteria, ozdoby, suknie ślubne. Targi Happy Together.

Przepiękne stoisko Strefa Panny Młodej. Mnóstwo ślicznych, delikatnych dodatków do włosów, wianki, spinki, wsuwki, ozdoby na grzebykach od Cudne Wianki oraz A Dream Twig Poniżej znajdziecie też kilka oryginalnych sukni, które również były prezentowane przez Strefę Panny Młodej.

Cudne wianki Strefa Panny Młodej Targi Happy Together.

Cudne Wianki Strefa Panny Młodej Targi Happy Together.

Cudne Wianki Targi Happy Together.

***


Jeżka biżuteria (soutache) Targi Happy Together.

Jeżka tworzy biżuterię różnymi technikami, w tym soutache. Również możecie zamówić tam biżuterię czy ozdoby do włosów według Waszego projektu.

Biżuteria i ozdoby do włosów na ślub Jeżka Targi Happy Together.

Biżuteria i ozdoby do włosów na ślub od Jeżka Targi Happy Together.

***


Na koniec tej sekcji chciałabym przedstawić oryginalną i autorską biżuterię Marcina Czopa. Jeżeli zbrzydły Wam oferty popularnych sieci jubilerskich to zachęcam do szukania takich autorskich pracowni. W końcu obrączki czy pierścionek zaręczynowy będą jeszcze bardziej wyjątkowe, gdy będą spersonalizowane i niepowtarzalne! (Adres strony na ulotce to po prostu www.marcinczop.com lecz niestety nie działa w tej chwili.)

Biżuteria autorska Marcin Czop. Targi Happy Together.

Biżuteria autorska Marcin Czop. Targi Happy Together.


SUKNIE ŚLUBNE


Joanna Niemiec Atelier suknie ślubne Targi Happy Together.

Joanna Niemiec Atelier Przepiękne detale, które uwielbiam fotografować: to jak nakładają się warstwy różnych materiałów i korek, i jak przenika przez nie światło - cudo! Równie pięknie będą prezentować się na zdjęciach ze ślubu ;)

Joanna Niemiec Atelier suknie ślubne Targi Happy Together.

Joanna Niemiec gościła kiedyś już u mnie na blogu. Zapraszam do czytania: TU

Joanna Niemiec Atelier suknie ślubne Targi Happy Together.

***


Strefa Panny Młodej r suknie ślubne Targi Happy Together.

Ponownie: Strefa Panny Młodej zachwyciła mnie oryginalnymi detalami w postaci piór uszytych z nici. Wśród sukienek znalazła się również ciekawa kolorowa propozycja i sukienka, którą już chyba 10 razy zapisałam sobie na Pinterest (pierwsza od lewej na zdjęciu poniżej).

Strefa Panny Młodej r suknie ślubne Targi Happy Together.

Strefa Panny Młodej  suknie ślubne Targi Happy Together.Na koniec pierwszej części mojej relacji zaproponuję pomysł na atrakcję weselną. Odkąd jako gość byłam na weselu, na którym pojawiły się lody jestem ogromną fanką tego pomysłu. Świetnie jest zjeść coś zimnego w przerwie między szaleństwami na parkiecie, a podawanie lodów, jak w kawiarni, do wafelków daje bardzo fajny efekt. Lody w pięknej, stylowej "oprawie" proponuje Drewniana Riksza! Sama próbowałam, są naprawdę pyszne! Na ulotce niestety są tylko numery telefonu, więc podaję dla zainteresowanych: +48 696 462 366 +48 517 871 877

Lody Naturalne Drewniana Riksza Targi Happy Together.

Lody Naturalne Drewniana Riksza Targi Happy Together.

To już wszystko w tej części postu. Mam nadzieję, że zachęciłam Was do odwiedzenia tych krakowskich alternatywnych targów ślubnych ponieważ już niebawem kolejna edycja! 
Jeżeli poszukujecie fotografa, florystki, dekoratorki czy stylistki zapraszam serdecznie na drugą część relacji z Targów Happy Together.
Krakowskie Alternatywne Targi Ślubne - Targi Happy Together. 10.03.2019 Kraków Stara Zajezdnia by DeSilva

Nie chcesz przegapić żadnego postu?
Śledź Bridal blog na social mediach!

Instagram @bridalbloger

Facebook: /bridalblogg

Photoshoot promoting Targi Happy Together.


It's been over a month since my trip to Krakow, which main goal was the Happy Together Expo. I love this city and I am happy for every visit, even the shortest. However, this time I had some problems caused by public transport ;) Straight from the train, checking in quickly in the hotel, we went to the Stara Zajezdnia, which looks really beautiful, both from the outside and from the inside. A huge plus for choosing this location! (Picture below) First you could have welcome drink of prosecco with La Petite Prosecco van. Unfortunately I was not tempted because, as I mentioned before due to problems with communication, I was late and went as quickly as possible into my work and disappeared between the stands.


Cracow Stara Zajezdnia by DeSilva.Targi Happy Together.


Unfortunately, what made me a bit sad, one of the workshops didn’t take place, which I was very excited about, which was making wreaths with a Z rózgą do ślubu, which was supposed to be carried out by wonderful Ania from Folkisz. I hope that we will meet at the next edition of the Cracow expo! Since we are already onthe workshops, I must say that in my opinion the Happy Together Expo had a great offer in this area! There were both practical lectures with a lawyer and a wedding consultant, and recently, very much on top, calligraphy (Beniova letters) or plaiting macram (Marheri Crafts). Unfortunately, I did not have much time, so this time I remained an observer, but I’m looking forward to the next edition. A few photos from the workshops and lectures below. :)


Workshops Targi Happy Together.


Makram workshops Marheri Crafts Targi Happy Together.


Caligraphy workshops Beniova Letters Targi Happy Together.


The moment has come, I take all the leaflets in my hand, I look at the pictures once again and present to you, in my opinion, the most interesting stands.Targi Happy Together.


WEDDING JEWELERY, WEDDINGSThis time we will start with jewelery. I’ve had a delightful conversation with Mrs. Magda from Gapula handmade. It’s an original jewelry made by hand from silver and gems!. One of them caught my attention. It was called the heart of Krakow. Magda explained to us that it was made for some competition. It is an anatomical heart decorated with the map of Krakow! An amazing work that required a lot of work, precision and time. I love learning about such stories. On the website you can read more about the technique that Mrs. Magda ueses and better to know its history and amazing projects that have won not one prize! gapulahandmade.com


Gapula handmade Wedding jewlery Targi Happy Together.


Gapula handmade

Gapula handmade Wedding jewlery Targi Happy Together.

Gapula handmade Wedding jewlery Targi Happy Together.


***

Delicate, subtle lace woven of silver decorated with stones, Swarovski crystals and pearls, perfect as wedding jewelry Koronki iwogg!


Koronki iwogg Wedding jewlery Targi Happy Together.

***

Bizoe jewlery Targi Happy Together.


Bizoe is a modern, aesthetic jewelry for various occasions, also for weddings! Bizso has a professional gemmologist who will help you choose the perfect stones and price them!


Bizoe jewlery Targi Happy Together.

***

Wedding jewlery Strefa Panny Młodej Targi Happy Together.


Beautiful booth of Strefa Panny Młodej. Lots of beautiful, delicate hair accessories, garlands, cufflinks, hairpieces, decorations on combs from Cudne Wianki and A Dream Twig. Below, in the wedding dresses section, you will find a few original dresses, which were also presented by the Bride's Zone.


Cudne Wianki Wedding jewlery Strefa Panny Młodej Targi Happy Together.


Cudne wianki Wedding jewlery Strefa Panny Młodej Targi Happy Together.


Cudne Wianki Wedding jewlery Strefa Panny Młodej Targi Happy Together.

***

Wedding jewlery Jeżka Targi Happy Together.


Jeżka creates jewelry with various techniques, including soutache. You can also order jewelry or hair ornaments according to your design.
Wedding jewlery Jeżka Targi Happy Together.

Wedding jewlery Jeżka Targi Happy Together.


***

At the end of this section I would like to present the original jewelry of Marcin Czop. If you are sick of popular jewelry brands, I encourage you to look for such original ateliers. Eventually, wedding rings or engagement rings will be even more special when they are personalized and unique! (The address on the leaflet is just www.marcinczop.com but unfortunately it does not work at the moment.)


Jewlery Marcin Czop Targi Happy Together.


Jewlery Marcin Czop Targi Happy Together.


WEDDING DRESSESWedding dresses Joanna NiemiecAtelier Targi Happy Together.


Joanna Niemiec Atelier Beautiful details that I love to photograph: how the layers of different materials and lace overlap, and how light penetrates them - a miracle! They will look equally beautiful on the wedding photos ;)


Wedding dresses Joanna NiemiecAtelier Targi Happy Together.


Joanna Niemiec once appeared on the blog. I invite you to read it: HERE


Wedding dresses Joanna NiemiecAtelier Targi Happy Together.

***

Wedding dresses Strefa Panny Młodej Targi Happy Together.


Strefa Panny Młodej delighted me with original details in the form of feathers sewn with thread. Among the dresses there was also an interesting colorful proposal and a dress, which I have probably saved on Pinterest 10 times (the first one from the left in the picture below).


Wedding dresses Strefa Panny Młodej Targi Happy Together.


Wedding dresses Strefa Panny Młodej Targi Happy Together.


At the end of the first part of this post, I will propose an idea for a wedding attraction. Ever since I was a guest at a wedding on which ice cream was served, I am a huge fan of this idea. It's great to eat something cold on a break from the madness on the dance floor, and serving ice cream, like in a cafe: in wafers, gives a very nice effect. Ice cream in a beautiful, stylish "setting" proposes a Drewniana Riksza! I have tried myself, they are really delicious! Unfortunately, there are only phone numbers on the leaflet, so I give it for those who are interested: +48 696 462 366 +48 517 871 877


Ice cream on Your wedding. Drewniana Riksza. Targi Happy Together


Ice cream on Your wedding. Drewniana Riksza. Targi Happy Together


That’s  all in this part of the post. I hope that I encouraged you to visit these Krakow alternative wedding expo because the next edition is very soon!

If you are looking for a photographer, florist, decorator or stylist, I invite you to the second part of this post.

REPORTAGE: HAPPY TOGETHER EXPO PART II

Cracow Alternative Wedding Expo -  Happy Together Expo. 10.03.2019 Cracow Stara Zajezdnia by DeSilva


Don’t want to miss any post?

Follow Bridal blog on social media!

Instagram @bridalbloger

Facebook: / bridalblogg1 komentarz:

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger