O MNIE
ABOUT ME


Jestem autorką bloga ślubnego Bridal blog i... studentką Inżynierii Biomedycznej (specjalność: Fizyka Medyczna) na Politechnice Gdańskiej. Jest to pewnie spore zaskoczenie i owszem moje studia nie mają nic wspólnego z tematyką tego bloga. Jak widać mam różnorodne zainteresowania, jednak moja największą pasją jest fotografia, a szczególnie ta pozwalająca uchwycić codzienności w NIEcodzienny sposób :) .

Nie byłam pewna, co chcę robić w życiu, więc szukałam czegoś dla siebie. Zawsze lubiłam angażować się w organizację eventów, modę oraz wspomnianą wcześniej fotografię. Pomyślałam więc, że dobrym sposobem na połączenie tych rzeczy jest zostanie Organizatorem Przyjęć i Wesel, a jeszcze lepszym sposobem na poznanie tej branży jest założenie bloga! Moim celem jest stworzenie internetowego poradnika oraz źródła inspiracji dla Par Młodych, który ułatwi Wam organizację niezapomnianego dnia ślubu. Od samego początku (a więc od marca 2018 roku) skupiam się na tzw. alternatywnych ślubach. Zależy mi na przełamywaniu ślubnych stereotypów i wspieraniu nowoczesnych rozwiązań, a przede wszystkim chciałabym żebyście organizowali swój ślub tak jak WY tego chcecie, a nie jak Wam to narzuci ktoś inny. 

Mój blog to moja podróż. Nie jestem pewna, dokąd mnie doprowadzi, ale naprawdę mi się to podoba! Do tej pory dzięki blogowi udało mi się odwiedzić wiele miast w Polsce i poznać wspaniałych ludzi. Mówią, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. W tym przypadku zdecydowanie tak! Nie mogę się doczekać gdzie jeszcze zaprowadzi mnie ta przygoda. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do śledzenia mojej "podróży":

Instagram @bridalbloger

Facebook: /bridalblogg

 
zdjęcie: Biały Kadr z naszej wspólnej sesji zdjęciowej

Hello everyone My name is Marta, I'm from Poland. I studie biomedical engineering (to be specific: medical physics). I wasn't sure what I wanted to do with my life so i kept searching something for me. I've allways liked to be involved in event organisation, fashion and my bigest pasion: photography. So I thought a good way to combine those things is to become a wedding and event planner and even a better way to get to know this industry is to start a blog about it! My blog is my journey. I'm not sure where it will bring me but I'm really enjoying it!

My goal is to create a guide to wedding organisation for everyone.

So come on and join me on my journey!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger