INSPIRACJE NA ZIMOWE SESJE: MAGIA ŚNIEGU
WINTER PHOTOSHOOTS INSPIRATIONS: FUN IN THE SNOW

Znów zima! W tej części postu o zimowych sesjach zdjęciowych zostawiamy ciepły, przytulny domek, zakładamy ciepłe buty, grube skarpety, wełniane swetry i idziemy na śnieg! Zapomnijcie na chwile, że np. pracujecie w biurze, macie "-dzieścia" lat i w sumie to całkiem dorosły z Was człowiek. Dzisiaj macie poczuć się jak dzieci, które cieszą się każdą chwilą, nie przejmują się konsekwencjami i jedynym celem na tą chwilę jest dobra zabawa! Kochajcie, okazujcie czułość, bądźcie naturalni, bądźcie sobą!

LAS

Pierwsza i z pozoru zwyczajna propozycja to las. Las ma tę niesamowitą właściwość, że zyskuje pewien mistyczny, delikatny charakter gdy jest opruszony śniegiem.

Photos by Kierstin Jones

 Z tego co wiem reniferów w Polsce nie znajdziecie, a przynajmniej nie na wolności, ale może warto się szarpnąć na sesję wyjazdową? Możecie połączyć wspólny wyjazd z uwiecznieniem go na zdjęciach lub zabrać fotografa na Waszą zimową podróż poślubną :)


Photos by Kierstin Jones

Zima ma w sobie coś majestatycznego, eleganckiego... Śnieg sprawia, że z pozoru zwykły las staje się magicznym miejscem.

Photos by Kierstin Jones

Photos by Kierstin Jones

Dodatkowo, moim zdaniem, śnieg przepięknie komponuje się z bielą sukni ślubnej. Dzięki temu białemu tłu zdjęcia są wręcz minimalistyczne, spójne kolorystycznie!

Zimowy las może wydawać się też groźny i ponury.

photo by Darren Roberts

Ale trochę śniegu i mgły nikomu nie zaszkodzi...

photo by Darren Roberts

photo by Darren Roberts

...a pozwoli uzyskać piękne efekty!

Photos by Kierstin Jones


PRZYPOMNIJCIE SOBIE DZIECIŃSTWO

Sanki

Niech podniesie rękę ten kto był ostatnio na sankach! Nie, nie z dziećmi. Sam, osobiście zjeżdżał z górki krzycząc w niebo głosy. Zapewne niewiele takich osób się znajdzie, a przecież to świetna zabawa. Wygrzebcie stare sanki, a może wypożyczcie i jazda na górkę!

Photos by Kierstin Jones

Śnieżne szaleństwo!

Mokre podkoszulki i spodnie nie straszne, gdy rozgrzewa nas uczucie do drugiej osoby. Zmarzniecie - trudno! Przeziębienie - pestka! A za to jaka piękna pamiątka ;) Zabierzcie ze sobą ciepłe kurtki, ubrania na zmianę, termos z herbatą, a w domu łykniecie coś na odporność.

Photos by Kierstin Jones

Photos by Kierstin Jones

Photos by Kierstin Jones


Photos by Kierstin Jones

Photos by Kierstin Jones


Wszelkie świąteczne akcenty mile widziane!

Photos by Kierstin Jones

Photos by Kierstin Jones

Wspomniałam wcześniej, że śnieg tworzy piękne białe tło. Może on również dać świetny kontrast i uwydatnić barwy Waszych ubrań, które mogą tworzyć ciekawy akcent kolorystyczny.

Photos by Yes, I do photography

Jak już się bawić to na całość: zaaranżujcie sobie małe obozowisko, rozpalcie ognisko i wspólnie się przy nim ogrzejcie.

Photos by Yes, I do photography

Mam nadzieję, że spodobały się Wam moje propozycje na luźną, swobodną sesję na śniegu. Przypominam, że w zeszłym roku zaproponowałam Wam zimowo-świąteczne sesje w domowym zaciszu lub na świątecznym jarmarku. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście to zapraszam:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger