Marzysz o ślubie w stylu boho? Targi boho weddings to miejsce dla Ciebie!

To wyjątkowe wydarzenie skierowane do Par Młodych, które planują zorganizować swój ślub w stylistyce boho. Wielkimi krokami zbliża się jego druga edycja, która odbędzie się w Krakowie już w najbliższą niedzielę! Zapraszam na kilka słów od organizatorów. 



Boho weddings - targi ślubne odbędą się 2. lutego w Krakowie w uwielbianym przez mieszkańców Forum Wydarzeń. Zaproszenie na targi kierowane jest do każdego, kto planuje swój ślub i poszukuje nieoczywistych rozwiązań. Znajdziecie tutaj wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze, a wystawcy zainspirują Was do stworzenia niepowtarzalnego boho ślubu. 



Boho weddings powstało z miłości do naturalnego, niewymuszonego piękna. Chcemy, żeby produkty naszych wystawców wpisywały się w delikatną estetykę stylu boho, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność wśród przyszłych Panien Młodych.



Podczas krakowskiej edycji boho weddings wśród wystawców spotkacie projektantów zwiewnych, koronkowych sukienek, oryginalnych jubilerów, florystów tworzących małe cuda, wedding plannerów o szczególnej wrażliwości, dekoratorów o niekonwencjonalnym spojrzeniu, fotografów oraz filmowców, którzy zatrzymują czas w pięknych kolorach i kadrach, fotobudki pełne ciekawych dodatków, cukiernie z pysznymi wypiekami, klimatyczne bary oraz inne ciekawe propozycje wpisujące się w atmosferę boho ślubu.



Zabierzcie ze sobą przyjaciół i rodziców, spędźcie inspirujący dzień. Targi ślubne boho weddings będą różnorodne, tak, abyście mogli przygotować swoje przyjęcie w niezapomniany sposób. 


Niestety tym razem nie będzie mnie osobiście, ale serdecznie zapraszam wszystkich z okolic Krakowa, a już 15 marca odbędzie się kolejna
edycja w Katowicach w Galerii Szyb Wilson, 
ale o tym jeszcze usłyszycie ode mnie później ;)  

Nie chcesz przegapić żadnego postu?

Śledź Bridal blog na social mediach!

Instagram @bridalbloger

Facebook: /bridalbloger





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger