Powiedz Tak papeterii ślubnej #1

Przedstawiam Wam nową serię postów na blogu:

 "Powiedz Tak papeterii ślubnej"


Od jakiegoś czasu już na blogu regularnie pojawiają się posty z serii "Gdzie szukać wymarzonej sukni ślubnej? Przegląd salonów"[link] ślubnych (zazwyczaj w środy). Postanowiłam więc zrobić coś podobnego lecz z papeteriami ślubnymi. Wybór ich jest ogromny, jedne piękniejsze od drugich - normalnie ogłupieć można z zachwytu. :)
 Dzięki tym postom natomiast będziecie mogli przeczytać kilka słów od ich twórców: kim są, czemu zajmują się papeterią, co ich inspiruje, a także praktyczne informacje jak np. co obejmuje oferta i jaki jest przedział cenowy. Utworzy się w ten sposób pewna baza papeterii ślubnych, która mam nadzieję ułatwi Wam poszukiwania "tej jedynej".
Zapraszam do czytania, jak i śledzenia całej serii!

ONKA DESIGN


Papeteria ślubna (zaproszenie na ślub) z motywem portretu Pary Młodej od Onka design.
Onka[link] to tak naprawdę Weronika Hrynkiewicz, która wymarzyła swoją karierę już w latach dzieciństwa. Dziś, po ukończeniu studiów graficznych na ASP, oferuję kompleksowe projektowanie unikatowych zaproszeń ślubnych. Podczas studiów zawsze starałam się łączyć grafikę projektową z ilustracją, a podczas projektowania własnych zaproszeń ślubnych odkryłam swoje powołanie :) Te jedyne w swoim rodzaju ilustracje przedstawią Was - w końcu ten wyjątkowy dzień zasługuje na równie wyjątkową zapowiedź!

Wspólnie zaprojektujemy niepowtarzalny, osobisty portret pokazujący wszystko, co Was łączy - pasje, najważniejsze momenty, miejsca, czy ukochanego zwierzaka. Możliwości jest nieskończenie wiele! 
Papeteria ślubna (zaproszenie na ślub) z motywem portretu Pary Młodej od Onka design.
Oprócz tego projektuję również papeterię ślubną (winietki, etykiety, numery stołów, plan stołów, itd.), wszystko spójne z wizją wesela oraz zaproszeniem. Ilustracje są połączeniem technik cyfrowych (pracuję na tablecie graficznym wacom intuos) z tradycyjnymi (gwasz, akwarela, pastele). Cena projektu wynosi jedynie 300 złotych plus 6 - 12 zł za sztukę zaproszenia. W mojej ofercie są również ilustrowane portrety na większym formacie - idealne na prezent dla rodziców, świadków lub Pary Młodej. Przy zamówieniu zaproszeń czeka na Was niespodzianka :) 
ONKA DESIGN

DECORIS


Papeteria ślubna z motywem złota i roślin od Decoris.
Firma Decoris działa na rynku od 15 lat. Oferujemy zaproszenia ślubne oraz wszelkiego rodzaju potrzebną papeterię ślubną, tworzoną ręcznie z pasją. Każde zamówienie przygotowujemy z niezwykłą starannością - dzięki temu nasze zaproszenia wyróżniają oryginalne wzory i formy. Oprócz zaproszeń, przygotujemy dla Państwa: winietki, zawieszki, naklejki, pudełka na ciastko, księgi gości, statuetki na tort czy plany stołów. Wszystko dopasowujemy do wybranego przez Was wzoru zaproszenia, dzięki czemu, papeteria stanowi komplet. 
DECORIS 

Papeteria ślubna z motywem srebra i roślin od Decoris.


ISU STUDIO


Minimalistyczne zaproszenia ślubne od isu studio z motywem roślinnym.Z wykształcenia jestem grafikiem, a mąż fotografem. Uwielbiamy góry, a przede wszystkim nasze polskie Tatry jesteśmy bardzo związani z naturą, aktywnym wypoczynkiem stąd minimalistyczne projekty zaproszeń, które związane są z tematyką przyrody, gór, morza, roślinności. Zaproszenia wykonujemy tylko na papierze ekologicznym, bawełnianym z domieszką np. kiwi, migdałów, a nawet kukurydzy. Zależy nam na tym, aby wszystkie projekty były nietuzinkowe, niepowtarzalne bez zbędnych błyskotek, gradientów, serduszek itp. Przedział cenowy zaproszeń to 5,00 - 8,00 za podstawowe zaproszenia. Wykonujemy również dodatki ślubne takie jak winietki, karty menu, numery stołów, zawieszki na alkohol itp.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne od isu studio z motywem górskim.

ISU STUDIO Minimalistyczne zaproszenia ślubne od isu studio z motywem kwiatowym - grafika konkursowa.


ZASADY KONKURSU

Na Instagramie @bridalbloger[link]

1.Polub zdjęcie konkursowe.
2.Zaobserwuj konta @bridalbloger[link] oraz @isu.studio[link]
3. W komentarzu (pod postem konkursowym) w 2 ZDANIACH opisz swoje zaręczyny. Tylko 2 zdania to nie lada wyzwanie - autorzy najlepszego opisu otrzymają nagrodę :)

KONKURS TRWA DO 5.06
Konkurs ten nie jest w żaden sposób sponsorowany przez serwis Instagram. 
Konkurs jest skierowany do osób powyżej 18 roku życia posiadających autentyczne konta w serwisie Instagram (nie założone tylko na potrzebę konkursu).


Na dziś to już wszystko :) 
Dajcie znać czyje projekty najbardziej Wam się podobają!
Niebawem pojawi się kolejna część tej nowej serii.

2 komentarze:

  1. Jasne że TAK! papeteria ślubna to przepiękna dekoracja i niedroga. Na pewno ogromnym jej plusem jest możliwość personalizacji dlatego nie warto rezygnować z tego pomysłu

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger