Gdzie szukać wymarzonej sukni ślubnej? Przegląd salonów: #6 Agata Wojtkiewicz


Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne atelier mody ślubnej w nieco innej formie niż zwykle. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze łatwo jest dopasować się do przygotowanego przeze mnie formularza, który już mieliście okazję widzieć przy poprzednich 5 postach. Ponieważ celem tej serii jest zaprezentowanie Wam wszystkich dostępnych możliwości na rynku, staram się dopasowywać formę tej serii również do wymagań salonów i atelier mody ślubnej. Każdy jest inny, każdy wyjątkowy i w każdym z nich Panny Młode z całej Polski odnajdują swoje wymarzone suknie. 
Żeby ułatwić Wam poszukiwania Waszej Sukni daje Wam możliwość porównania tych wszystkich miejsc na podstawie konkretnych informacji, wciąż będą więc pojawiać się klasyczne posty w formie formularzy - jednak od czasu do czasu w nieco zmienionej formie.

AGATA WOJTKIEWICZ


AGATA WOJTKIEWICZ to polska marka, która słynie z nowoczesnego podejścia do mody ślubnej. W swych minimalistycznych projektach stawiamy na oryginalność i wygodę panien młodych. W sukniach marki nie ma mowy o przepychu i nadużyciach. Wszystko jest tak dopracowane, by przede wszystkim wydobyć piękno Panny Młodej, jej zmysłowość i kobiecość.
Nasze suknie kierujemy do nowoczesnych Panien Młodych, które są świadome siebie i swoich atutów. Porzucają księżniczkowe kreacje i stawiają na minimalistyczne sukienki, które podkreślają ich wdzięki. Dziewczyny pragną tego wieczoru skraść wszystkie spojrzenia. I o to właśnie chodzi, by znaleźć suknię, która będzie Twoją drugą skórą. Tylko taka kreacja jest w stanie oddać Twoje piękno.
4 AM LOVERS
W kolekcjach znajdziemy długie suknie blisko ciała z seksownymi rozporkami, wielowarstwowe sukienki sięgające ziemi, koronkowe kreacje z transparentnymi wstawkami, nowoczesne zestawy składające się ze spódnicy i topu czy urocze, krótkie sukienki eksponujące zgrabne nogi. Całość uzupełniają rockowe kurtki skórzane w kolorze off white, moherowe swetry, okrycia z jedwabnych piór, widowiskowa peleryna z jedwabnego szyfonu, sportowa kurtka typu bomberka oraz welurowa marynarka . Elementy te pozwalają na zbudowanie kompletnej, przemyślanej stylizacji ślubnej W kolekcji nie ma miejsca na kompromisy, dlatego całość zaprojektowana została z zastosowaniem ekskluzywnych jedwabi, szlachetnych koronek i miękkich skór.
               4 AM LOVERS

LINIA PREMIUM (Kolekcje 4 A.M. LOVERS, BRIDE AND THE CITY oraz LET'S ROCK!)

Nasze suknie ślubne z linii PREMIUM wykonane są z jedwabnej, mięsistej kępy.To tkanina, która z jednej strony jest bardzo elegancka i klasyczna, a jednocześnie świetnie sprawdza się w nowoczesnych formach blisko ciała. Dodatkowo, przepięknie układa się na sylwetce podkreślając, atuty Panny Młodej. W naszych kolekcjach bazujemy głównie na gładkich tkaninach, ale sięgamy również po koronki – te małe arcydzieła pochodzą zawsze z wyszukanych manufaktur jak np. Sophie Hallette. Suknie z linii Premium powstają od początku do końca na podstawie wymiarów przyszłej Panny Młodej. Przy formach „blisko ciała” idealne dopasowanie do sylwetki jest bardzo ważne.
                BRIDE AND THE CITY


BRIDE AND THE CITY

LINIA JUST - READY TO WEAR


To nasza najnowsza rewolucyjna propozycja. Suknie oraz zestawy ślubne w standardowej rozmiarówce dostępne od zaraz. Bez wydawania fortuny i szycia na miarę. Kolekcja dostępna online na stronie naszego sklepu internetowego BRIDESTORE.pl

Co znajdziemy w kolekcji JUST? Mocno sensualne i kobiece projekty. Oprócz sukienek, są też body, topy i zwiewne spódnice. Linia jest bardzo uniwersalna. To, dodatki właściwie decydują o charakterze końcowego efektu. A dowolność łączenia elementów daje szansę na stworzenie stylizacji romantycznej, boho lub mocno rock’n’rollowej. Kreacje dostępne są w rozmiarach od 36 do 40.Rysunki/Drawings: Designed by Pastel.grafisk / Freepik
AGATA WOJTKIEWICZ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger