TWÓJ ŚLUB PRZED OBIEKTYWEM: Moose Wedding Fotografia

Kochani! Zapraszam serdecznie na piąty już post z serii dotyczącej fotografii ślubnej. Pozwólcie oczarować się kadrom Moose Wedding Fotografia i zapoznajcie się z ich spojrzeniem na fotografię i śluby.


TWÓJ ŚLUB PRZED OBIEKTYWEM: Moose Wedding Fotografia

Fotografią zajmujemy się od 5 lat.


Dlaczego zajmują się Państwo fotografią?

Na początku cała myśl o fotografowaniu zaczęła się od tego, że oglądaliśmy i podziwialiśmy zdjęcia innych fotografów. Ponieważ każdy kto interesuje się fotografią dojrzewa do takiego momentu, że ma potrzebę dokumentowania wydarzeń które go otaczają, przedmiotów, ludzi i sytuacji. Bardzo chcieliśmy nauczyć się fotografować emocje, aby zdjęcie mogło poruszać. Wtedy ma to sens. Żeby ważne wydarzenia przypominały ludziom o uczuciach jakie przeżywali. Nasza praca to poniekąd zaprzyjaźnianie się z ludźmi, poznawanie ich, wyczuwanie ich emocji, niekiedy intymnych towarzyszących narzeczonym w najważniejszym dniu ich życia. W ten sposób staramy się osiągnąć efekt w którym zdjęcia zachwycają, mówią, a nie tylko dokumentują.

Sesja narzeczeńska na łodzi wśród mgły i wschodu słońca. Moose Wedding Fotografia

Dlaczego akurat fotografia ślubna?


Bo to wymagająca dziedzina, w której próbuje działać bardzo wielu fotografów często z bardzo dobrym skutkiem, a często odnosi się wrażenie, że ich zdjęcia są identyczne mimo, że są robione przez różne osoby. Mówiąc że jest trudna mamy na myśli to, że polega na uwiecznianiu ludzi często pokazujących emocje których nie widzimy na codzień, nie widzimy w fotografii reklamowej, czy modowej. To są prawdziwi ludzie, prawdziwie szczęśliwi nieudający i nie pozujący - naturalni. Zrobienie zdjęcia właśnie takim ludziom uważamy za trudną sztukę, a ponieważ lubimy wyzwania zdecydowaliśmy się na tę dziedzinę.


Sesja narzeczeńska o wschodzie słońca nad jeziorem.  Moose Wedding Fotografia


Realizujemy:Detale, suknia Panny Młodej, przygotowania do ślubu.  Moose Wedding Fotografia

Sesje realizujemy:

 Mamy za są już zlecenia na terenie Wielkiej Brytanii.


Przedślubne przygotowania Panny Młodej i cudowny boho dywan.  Moose Wedding Fotografia

Jak Państwo radzą sobie z klientami wstydliwymi, niepewnymi siebie, zestresowanymi przed aparatem?


Zawsze sesję zdjęciową poprzedza spotkanie, rozmowa, pokazywanie inspiracji. Często poddajemy różne pomysły. Na planie zdjęciowym staramy się zbudować sytuację komfortową, śmiejemy się, żartujemy, opowiadamy o sobie i swoich historiach z życia. Staramy się tak zbliżyć do Młodej Pary, aby stać się dla nich niewidzialnymi. Nawet Ci, którzy przychodzą do nas i mówią, że są niefotogeniczni, wychodzą zadowoleni. Bo nawet tym którzy czują się niekomfortowo przed obiektywem, potrafimy pokazać, że nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko nieodpowiednio wybrani fotografowie.
Toast z druhnami przed ślubem. Przygotowania ślubne Panny Młodej.  Moose Wedding Fotografia

Jaki jest przedział cenowy Państwa usług?


3000 zł - 5000 zł Oferta obejmuje reportaż od przygotowań poprzez ceremonię i przyjęcie weselne, a także plener ślubny w innym dniu.Dojazd do klienta dodatkowo płatny
Jakby Państwo opisali styl/klimat swoich zdjęć?


Bardzo chcemy, żeby nasze zdjęcia były proste w najlepszym tego słowa znaczeniu. Żeby forma nie zamazywała treści tego co to zdjęcie ma pokazać naprawdę. Czerpiemy inspirację z prostoty i naturalności, nie robimy zdjęć studyjnych i stawiamy na naturalne światło. Nawet w trudnych warunkach pogodowych, kiedy inni fotografowie odwołują swoje sesje, my tworzymy rewelacyjne i niezapomniane kadry. Gdybyśmy mieli porównać styl naszej fotografii do obecnych na rynku w sztuce czy w designie to byłaby to skandynawska prostota połączona z nowojorskim stawianiem człowieka i jego emocji w centrum. Trochę jak mistrzowie fotografii reportażowej, którzy nas inspirują. Nasz styl to niepowtarzalne zdjęcia.

Sesja ślubna w szklarni.  Moose Wedding Fotografia

Co jest dla Państwa najważniejsze podczas realizacji zlecenia?


Poczucie, że osoby które zaangażowały nas do tworzenia sesji ślubnej są otwarte na współpracę. A z rzeczy bardziej prozaicznych podczas sesji zapominamy o jedzeniu, piciu, oddychaniu i jesteśmy tylko po to aby robić dobre zdjęcia - tylko to się liczy.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Parą Młodą (nowymi klientami)? 


Zawsze. Lubimy poznać się z Młodą Parą i dowiedzieć o nich jak najwięcej. Dzięki temu jest nam łatwiej zbudować sobie obraz ich Wielkiego Dnia co przekłada się potem na zdjęcia i tworzenie historii z reportażu. To co mamy ze sobą za każdym razem podczas spotkania, to albumy i pudełka pokazowe, odbitki, rodzaje materiałów i papieru. Przeprowadzamy też szczegółową rozmowę na temat ślubu i wesela, między innymi o styl w jakim wyobrażają sobie ten dzień, kolor przewodni, atrakcje, dekorację, pierwszy taniec, muzykę, suknię ślubną i garnitur, detale, itd. Chętnie udzielamy też wskazówek i służymy radą i doświadczeniem.

Przedślubne przygotowania Panny Młodej.  Moose Wedding Fotografia

Ile zdjęć i w jakiej formie dostarczają Państwo klientom? (chmura, e-mail, ozdobne pudełka i pendrive'y, fotoksiążka, na papierze...)


Każda Para otrzymuje od nas ozdobne, grawerowane drewniane pudełko z dużymi odbitkami (50 szt.) z pendrivem. Ilość zdjęć? Nie ograniczamy się zbytnio, ale jest ich nie mniej niż 300. Jest to zależne od ilości gości, od tego jak się bawią podczas przyjęcia. Czy Młoda Para chce mieć zdjęcia z przygotowań, czy też nie.

Sesja ślubna w palmiarni, szklarni wśród egzotycznych roślin.  Moose Wedding Fotografia

Na koniec kilka słów od Moose Wedding Fotografia:


Niech mówią za nas zdjęcia te już zrobione, sesje które odbyliśmy, a wybór zawsze należy do Was - do Młodej Pary. Jeżeli podoba Wam się nasz styl to zwyczajnie poznajmy się :-)


Sesja ślubna.  Moose Wedding Fotografia

Panna Młoda z druhnami.  Moose Wedding Fotografia

MOOSE WEDDING FOTOGRAFIA

JEŻELI POWOŁACIE SIĘ NA BRIDAL BLOG PRZY PODPISYWANIU UMOWY OTRZYMACIE SESJĘ NARZECZEŃSKĄ GRATIS!

Ślubne detale: obrączki i bukiet ślubny.  Moose Wedding Fotografia

Jeżeli zachwyciły Was zdjęcia autorstwa Moose Wedding Fotografia i macie ochotę na więcej to odwiedźcie ich stronę internetową:


www.moosewedding.com


Zapraszma również serdecznie do śledzenia całej serii postów o fotografii ślubnej:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger