TWÓJ ŚLUB PRZED OBIEKTYWEM: Prześwietlone Odbitki

Fotograf to bez wątpienia jedna z najważniejszych osób na Waszym ślubie. Uwieczni na zawsze najważniejsze dla Was chwile i najbardziej wzruszające momenty. Warto, więc poświecić czas i zapoznać się dokładnie z ofertą. Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam Prześwietlone Odbitki


Twój ślub przed obiektywem: Prześwietlone Odbitki

Fotografią zajmujemy się w duecie od 3 lat. 


Dlaczego zajmują się Panie fotografią?


Fotografia jest dla nas w pewnym sensie sposobem radzenia sobie z ulotnością i przemijaniem. Pozwala zachować na zawsze w jednym obrazie to, co nienamacalne. Dzięki niej możemy zatrzymać choćby te ułamki emocji, wydarzeń, wzruszeń, spojrzeń.

Dlaczego akurat fotografia ślubna?


Jesteśmy pasjonatkami naturalności, wzruszeń i spontanicznych emocji, a dzień ślubu jest ich pełen. Możemy w tym nie tylko uczestniczyć, ale również opowiadać - jest to dla nas bardzo cenne i inspirujące. Jesteśmy bardzo wrażliwe, a każdą uroczystość przeżywamy w indywidualny sposób.

Romantyczna sesja ślubna na łące. Prześwietlone Odbitki

Realizujemy:Sesje realizujemy:


Jak Panie radzą sobie z klientami wstydliwymi, niepewnymi siebie, zestresowanymi przed aparatem?Uwielbiamy rozmawiać ale i milczenie nas uszczęśliwia. Za pomocą naszych fotografii staramy się opowiedzieć prawdziwą historię naszych klientów, a nie tę wymyśloną przez nas. Pracujemy w głównej mierze z ukrycia - w taki sposób, aby nie krępować swoją obecnością Pary Młodej. Same należymy do osób wstydliwych i doskonale rozumiemy, że bycie przed obiektywem nie jest naturalnym stanem. Nie ingerujemy więc w przebieg uroczystości, a ludziom pozwalamy zostać sobą, co według nas jest świetnym sposobem na nieśmiałość. Nie ma nic piękniejszego niż autentyczność.
Sesja narzeczeńska w górach. Prześwietlone Odbitki


Jaki jest przedział cenowy Pań usług?


Ceny zaczynają się od 3500 zł. Wszystko zależne jest od godzin fotografowania Waszego dnia.

Dojazd do klienta dodatkowo płatny


Pierwszy taniec. Prześwietlone Odbitki

Jakby Panie opisały styl/klimat swoich zdjęć?


Inspiruje nas natura, dlatego też ukochałyśmy sobie głównie kolory ziemi. Dominację tych barw znajdziecie na naszych fotografiach. Kochamy światło naturalne, które poza emocjami tworzy niepowtarzalny klimat na uroczystościach. Najbliższy naszym sercom jest subiektywny reportaż.

Ślub - nakładanie obrączek. Fotorelacja ze ślubu Prześwietlone Odbitki

Co jest dla Państwa najważniejsze podczas realizacji zlecenia?


Tak jak wspomniałyśmy powyżej - uwielbiamy szczerych i autentycznych ludzi. Najważniejszą nicią porozumienia jest według nas wzajemne zaufanie. Jeśli nasi klienci nam ufają, oznacza to, że pozwalają nam na swobodne bycie sobą. Bycie cząstką ich dnia. Nie ma dla nas lepszego wyróżnienia w naszej pracy.


Wzruszająca chwila przed ołtarzem. Ślub Prześwietlone Odbitki

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Parą Młodą (nowymi klientami)? 


Spotkanie i rozmowa to słowa klucze. Już w trakcie wymiany korespondencji e-mailowej mamy okazję poznać naszych klientów, jak i opowiedzieć im co nieco o nas, o naszym stylu pracy. Kolejnym etapem, nie ukrywamy, że najważniejszym, jest spotkanie na żywo. Uważamy, że dobre dopasowanie jest istotą dalszej współpracy, a często później bliższych relacji.

Ile zdjęć i w jakiej formie dostarczają Państwo klientom? (chmura, e-mail, ozdobne pudełka i pendrive'y, fotoksiążka, na papierze...)Liczba fotografii zależna jest od pakietu, na jaki decyduje się przyszła Para Młoda. Materiał oddajemy na drewnianym pendrive wraz z pudełkiem odbitek z najważniejszych momentów. Dodatkowo każda z par otrzymuje indywidualną galerię online z dostępem na hasło.

Oświadczyny wśród gór. Prześwietlone Odbitki


Na koniec kilka słów od Pani Natalii i Pani Doroty :


Zaufajcie nam i dajcie się poprowadzić. Bądźcie sobą i kochajcie się. Będzie magicznie i pięknie.

Młoda Para na łące. Prześwietlone Odbitki

Pierwsza Para, która przy podjęciu współpracy powoła się na Bridal blog  otrzyma sesję narzeczeńską GRATIS!


Romantyczna sesja narzeczeńska wśród drzew. Prześwietlone Odbitki

Nie chcesz ominąć żadnego postu?


Obserwuj Bridal Blog na Facebooku i Instagramie:


/bridalblogg


Zapraszam również do śledzenia całej serii postów:
3 komentarze:

 1. Zdjęcia wywołuję online tutaj foto4u.pl/wywolywanie-zdjec-online :)

  Odbitki są dobrej jakości więc warto korzystać z aktualnych promocji na foto4u :)

  Świetny blog!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy jesteśmy szczęśliwi, chcielibyśmy zatrzymać czas. Aby to zrobić, warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa ślubnego https://www.stfotografia.pl/ . To studio fotograficzne w Szczecinie skupia pasjonatów, którzy w doskonały sposób potrafią uchwycić ważne chwile w najwspanialszych momentach naszego życia. Wszystko to za bardzo rozsądną cenę!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger