WESOŁYCH ŚWIĄT!


Śnieg padający nocą.Kochani! Dzisiaj tylko, krótki wpis, ale chciałabym złożyć Wam tutaj życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że spędzacie je w gronie ukochanych, że jest Wam ciepło, macie mnóstwo pysznego jedzenie i że na Waszych twarzach pojawi się niezliczona ilość uśmiechów w ten świąteczny czas.


Większość z Was pewnie przygotowuje się do ślubu: życzę Wam więc żeby ten czas narzeczeństwa był pełen wspaniałych wspólnych przeżyć, dojrzałych decyzji, świadomych wyborów i przygotowania nie tylko materialnego, ale też mentalno-duchowego. Żeby stres związany z przygotowaniami był jak najmniejszy, a ślub i wesele były jak z Waszych marzeń!


Natomiast wszystkim zajmującym się branżą ślubną zawodowo życzę abyście mieli same zlecenia z marzeń, żebyście mogli realizować swoją pracę według Waszej wizji, a nie pod czyjeś dyktando, żeby nie opuszczała Was kreatywność i wena oraz żebyście spotykali na swojej drodze samych pozytywnych ludzi, którzy pozostawią na Waszej ścieżce życiowej i zawodowej swoje pozytywne piętno. Na koniec mały apel, zarówno klienci jak i usługodawcy, życzę Wam abyście mieli do siebie cierpliwość i szacunek, a wszystkim będzie się żyło lepiej.

Wesołych Świąt!


Ozdoba choinkowa Merry Christmas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger