OFF Wedding: targi ślubne oraz spotkanie branży ślubnejKochani! Witam Was dzisiaj zapowiedzią nie jednego, ale aż trzech ślubnych wydarzeń! Jeżeli szukacie inspiracji na swój ślub i macie ochotę na coś niebanalnego to świetnie trafiliście. Zajmujecie się branżą ślubną zawodowo? Dla Was też coś się znajdzie!

Niech śluby w Polsce będą piękne!!!

Niech będą szczere, naturalne, z emocjami. Niech będą autentyczne, z krwi i kości. Niech będą takie jak pary młode - niektóre szalone i tańczące na stole, inne spokojne i romantyczne. Niech będą prawdziwe, nieudawane i niezmuszające do wpasowywania się w role i schematy.


"Jesteś wariatem, ale tylko

wariaci są naprawdę coś warci."Fantazja, marzenia, szaleństwo. Odwaga i wiara we własne przekonania. Miłość. Magia. Takiego dnia ślubu życzylibyśmy Wam wszystkim. Cudownie radosnego, dziecięco beztroskiego, przepełnionego przygodami. Życzylibyśmy Wam również takiego całego życia. Ale czemu właśnie nie zacząć od Waszego dnia, kiedy to chcecie świętować Waszą miłość?24 listopada 2019 w Browarze Księży Młyn w Łodzi


2 lutego 2020 w Mysia 3. w Warszawie


"Wszystko jest możliwe,

trzeba tylko wiedzieć o sposobach"


Warto poszukać tych sposobów wspólnie. Zarówno jako fotografowie, jak i organizatorzy alternatywnych targów ślubnych OFF Wedding, niezmiennie zachęcamy do szukania nowego, otwarcia się na oryginalne pomysły, nietypowe miejsca weselne, inne niż typowe projekty, nie podążanie za modą, tylko własnym sercem. Rozwiązań szukamy także na naszych warsztatach OFF wedding workshop 2, na które serdecznie zapraszamy.


Spotkanie branży ślubnej OFF Wedding Workshop

17-18 listopada 2019 w Krakowie

Spotkanie będzie miało charakter intensywnych warsztatów marketingowych dla najlepszych usługodawców z branży ślubnej. Wykłady będą na najwyższym poziomie w klimatycznym miejscu - Stara Zajezdnia na krakowskim Kazimierzu, do tego duża dawka integracji, networkingu, świetna impreza wieczorna i inne niespodzianki.

Szczegółowy plan warsztatów najdziecie na stronie internetowej wydarzenia:
Jak Wam się podoba taka Alicja w Krainie Czarów z rockowym zacięciem? Trochę pazura, trochę szaleństwa i magii każdemu zrobi dobrze. Zapraszam serdecznie do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach oraz oczywiście do pojawienia się na nich osobiście!Cytaty - Alicja w krainie czarów, Lewis CarrollTwórcy sesji zdjęciowej:


Foto & film: Ajem stories : fine art weddings
Organizacja: Ceremony Concept
Dekoracje i kwiaty: Takie Kwiatki
Sukienka: Patricia Szlazko
Garnitur: Pawo
Make-up: Blue Diamond Violetta Zając
Fryzura: RUP Coiffeur
Fascynator: Lallu Chic by Hania Bulczyńska
Kapelusz męski: Le szapo Hat Shop
Buty: Kafka concept
Papeteria: AgaPisze Calligraphy
Biżuteria: Apart
Ciastki: Sweet Corner


Nie chcesz przegapić żadnego postu?

Śledź Bridal blog na social mediach!

Instagram @bridalbloger

Facebook: /bridalbloggBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger