I swear - spotkanie ślubne 27 X Owczarnia

Zapraszam dzisiaj na zapowiedź kolejnego wydarzenia ślubnego, tym razem znajdziemy się w otoczeniu majestatycznych polskich gór. Nie wiem jak Wy, ale ja mam słabość do takich klimatów! Zapraszam na klika słów od organizatorów oraz do obejrzenia sesji promocyjnej I swear - spotkanie ślubne.Organizując śluby i wesela staram się nakłonić pary na niekonwencjonalne rozwiązania. Nietypowa suknia, tort, aranżacje kwiatowe, dodatki, kąciki tematyczne i co najważniejsze oryginalne miejsce. Na mapie Polski odnajdziemy setki takich miejsc, chodź poszukiwania bywają trudne. Aby pomóc Młodym Parą w zorganizowaniu alternatywnego przyjęcia weselnego postanowiłam odkrywać, a następnie pokazywać architektoniczne perełki w ślubnych odsłonach i tak powstał projekt „I swear - spotkania ślubne”. 
Drugą edycję po raz kolejny organizujemy w Owczarnia w Węgierskiej Górce otoczonej górami, mającej własną Bacówkę, alpaki oraz gromadę owiec, które nadają wyjątkowy klimat temu miejscu. 
Przyjęcie na ponad 200 os. możecie zorganizować w drewnianej stodole, a ceremonie zaślubin zaaranżować w plenerze w otoczeniu zwierząt, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób kochających naturę i boho klimaty. Niepozorna Owczarnia na jesień zabłyśnie na Waszych oczach dzięki najlepszym firmą z branży ślubnej. 
Wydarzenie ma formę targów, chodź główną ideą było zainspirowanie par do organizacji przyjęcia weselnego w stodole, jurcie, starym lofcie, na ogrodzie, barce, w spichlerzu czy przydomowej szklarni. W jednym miejscu znajdziecie mnóstwo inspiracji na swój ślub oraz podwykonawców, którzy sprawią, że Wasz dzień będzie taki jak od dawna sobie wymarzyliście. 27 X 2019| 11:00-17:00 |Owczarnia | Węgierska Górka   Wstęp: 10 zł
Firmy, które wzięły udział w sesji:

Zdjęcia: Honey and Moon Photography
Miejsce: Owczarnia
Organizacja: bemywife
Tort i słodki stół: bemycake - słodkie stoły
Papeteria: Papierove
Aranżacja kwiatowa i dekoracje: Petite Fleur
Makijaż i fryzura: Pomadka i Puder Joanna Gluza
Suknia: Strefa Panny Młodej I Agata Wójtkiewicz 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger