BACK TO NATURE V: natura powraca do miasta

BACK TO NATURE, czyli natura powraca do miasta. Tym razem uczestnicy i wystawcy tych poznańskich targów spotkają się w przestrzeni miejskiej. Jak to się ma do założeń organizatorek o powrocie do natury? Zapytajmy! 
Dziewczyny, jak sama nazwa wydarzenia mówi skupiacie się na powrocie do natury. Czemu więc decyzja o przenosinach do miasta? 

Wartości przyświecające nam przy dotychczasowych spotkaniach w Folwarku Wąsowo są na tyle ważne i uniwersalne, że ich cząstkę chcemy przemycić w mury miejskie. Udowodnimy, że Back to Nature to nie tylko dosłowny powrót do natury, ale przede wszystkim życie w zgodzie ze sobą, podążanie za nurtem slow life, ekologią i minimalizmem. Odwiedzające nas pary, będą miały okazję przekonać się, że piękne i gustowne przyjęcie weselne, celebrujące prawdę i miłość, można zorganizować zarówno na wsi, jak i w centrum wielkiego miasta. Ponieważ tak naprawdę, to nie miejsce, a ludzie są w tym dniu najważniejsi.Czym ta edycja będzie się wyróżniać, a co pozostanie takie jak do tej pory? 

W zasadzie zmienia się tylko miejsce. I to jedynie na jesień, bo wiosną znów wracamy na piknik do Folwarku Wąsowo.
Podobnie jak podczas poprzednich edycji, tak i tym razem będzie u nas można spotkać stoiska firm oferujących najlepsze produkty i usługi. Piękne dekoracje, oszałamiające suknie, pyszne wypieki, ręcznie robione cuda, genialnych fotografów, niespotykane dodatki. 
Planujemy też wykłady i prelekcje z ciekawymi osobistościami z branży ślubnej. Podczas tej edycji naszymi prelegentami będą: Anna Orska, Małgosia Małecka z Hello Calligraphy, Radek Berendt i Łukasz Marcinkowski z Kwiaty&MIUT, Agnieszka Adamczak Wedding & Event Planner.

No i ja :) Nawet nie wiecie jaki to dla mnie zaszczyt, ale i ogromny stres! Już zaczęłam się przygotowywać!


Czym kierowałyście się wybierając wystawców na BACK TO NATURE V? 

Od początku kierujemy się jednym - wybieramy takie firmy, które same poleciłybyśmy swoim parom młodym na ich ślub. Nie ma jakiegoś konkretnego klucza naszej selekcji. Nie ma określonego stylu, w jakim trzeba się poruszać, aby zostać naszym wystawcą. Ważne, żeby być prawdziwym, autentycznym, oferować usługi na wysokim poziomie oraz w estetyce zgodnej z tego typu alternatywnymi wydarzeniami.Wywiad przeplatam zdjęciami z Waszej sesji promocyjnej. Powiedzcie proszę jakie było jej założenie? Co Was inspirowało? 

Sesja przedstawia odważną, pełną energii dziewczynę - pannę młodą. Celowo nie ma ona na sobie białej sukni, nie stoi zapatrzona w swój bukiet, nie uśmiecha się delikatnie. Ba! Nie ma nawet pana młodego! :) To taka nasza wariacja na temat wolności w ślubnych wyborach.  Czy możemy się spodziewać kolejnego numeru magazynu BACK TO NATURE? 

Tak, szykujemy drugi numer magazynu, który rozdamy odwiedzającym podczas targów. Na razie nie zdradzamy szczegółów, ale na pewno warto będzie mieć to wydanie na swojej półce. Planujemy zarówno ciekawe treści do czytania (wywiady, artykuły eksperckie), jak i ucztę dla oka w postaci pięknych zdjęć :)Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać. BACK TO NATURE to bez wątpienia jednej z najczęściej wspominanych i chwalonych targów o jakich słyszałam. Tym razem z radością mogę zapewnić, że będę na nich osobiście i przygotuję dla Was relację na blogu.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE I DO ZOBACZENIA!

>> www.backtonature-targi.pl<<Twórcy sesji:
organizacja: Katarzyna Zych, Magda Jędrzejczak​, Agata Grządzielska
miejsce: Pracownia Zieleni
spódnica: Anna Sarnowska Studio
cekinowa bluzka: vintage
makeup: Delfina Kardaś Kotlicka Makeup Artist
florystyka: Pracownia Zieleni​
fotografia: Agata Grządzielska
film: JHfilmuje
modelka: Katarzyna Zych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger