Silesia Wedding Day 8 - czym tym razem nas zaskoczy?Tak jak obiecałam przychodzę do Was ze szczegółami na temat Silesia Wedding Day 8! Jak już pewnie wiecie z plakatu najbliższa edycja odbędzie się 1 XII 2019 w Walcowni w Katowicach. Koszt wstępu to 10 zł. Dodatkowo możecie również kupić bilety do Strefy VIP dla Panien Młodych (70 zł online; 100 zł w dniu targów - liczba biletów ograniczona).Co ciekawego na Was czeka w strefie VIP?


  • będziecie mogły przymierzyć suknie Sylwii Kopczyńskiej,
  • jak i przepiękne buty od Showroom Kiss wedding shoes,
  • Ann & Kate Wedding Planners oraz ich szkoła dla panien młodych i wedding plannerów The Bride School odpowie na nurtujące Was pytania dotyczące organizacji ślubu i wesela,
  • wypróbować na własnej skórze piękne szlafroki i inne produkty Le Brate,
  • KEJRAA PHOTOGRAPHY uwieczni Was na portretach,
  • OH.BRIDE zapewni piękne ozdoby do włosów na czas metamorfoz w strefie biżuterii,
  • zaproszeni przez nas styliści fryzur oraz makijażyści będą wykonywać dla Was makijaże oraz fryzury,
  • każda osoba, która zakupi bilet może liczyć na open bar z koktajlami🍸 i prosecco od Foto Bar - zamów nas na event oraz słodkości od Blondbabeczka, 
  • w torbach, które otrzymacie znajdziecie również kupony rabatowe od Katarzyna Adamczyk fotografia oraz talk about love ❤️ a także mały prezent! 💌
Chyba nie muszę nikogo namawiać, żeby szybciutko kupił dla siebie bilet.. przecież to babski "wieczór" z matamorfozą za 70 zł ! Ja już nie mogę się doczekać aż to wszystko zobaczę na własne oczy!

WIĘCEJ INFORMACJI


>> silesiaweddingday.pl/strefa-vip <<

HEY! Pamiętajcie, że na targi możecie zabrać również swojego pupila. Zadbajcie tylko o odpowiednie zabezpieczenia, żeby wszyscy czuli się bezpiecznie: zwierzęta i inni goście.


Wiem, że strefa VIP robi wrażenie, ale to jeszcze nie wszystko, tym razem gratka dla podwykonawców ślubnych, wystawców, firm i nie tylko. Dzień przed targami 30 XII o godzinie 20:00 będzie miało miejsce również spotkanie branżowe. (bilet 100 zł brutto)

Nadszedł czas organizacji kolejnych targów ślubnych Silesia Wedding Day - a więc i czas na kolejne spotkanie dla branży ślubnej! wychodzimy do Was z inicjatywą spotkania branżowego w murach Muzeum Walcowni w Katowicach, w kameralnej atmosferze i pięknym, zabytkowym wnętrzu. Każde organizowane przez nas spotkanie jest przeznaczone dla wszystkich osób i firm ziałających w branży ślubnej, nie tylko tych, którzy planują odwiedzić nasze targi jako wystawcy. Oczywiście jeśli dopiero planujecie wejść w ślubny biznes - nie czekajcie z zakupem biletu, bo również gorąco Was na nie zapraszamy. ~Team Silesia Wedding Day

Kateringiem na spotkanie zajmuje się Śląska Prohibicja, słodkości zapewni Blondbabeczka, a Madlen Flowers i Bride Vibes zadbają o piękny wystrój. Podczas spotkania odbędą się również prelekcje prowadzone przez zaproszonych gości z branży.

WIĘCEJ INFORMACJI

>> silesiaweddingday.pl/spotkanie-branzowe <<

Nadszedł czas organizacji kolejnych targów ślubnych Silesia Wedding Day - a więc i czas na kolejne spotkanie dla branży ślubnej! Wychodzimy do Was z inicjatywą spotkania branżowego w murach Muzeum Walcowni w Katowicach, w kameralnej atmosferze i pięknym, zabytkowym wnętrzu. Każde organizowane przez nas spotkanie jest przeznaczone dla wszystkich osób i firm działających w branży ślubnej, nie tylko tych, którzy planują odwiedzić nasze targi jako wystawcy. Oczywiście jeśli dopiero planujecie wejść w ślubny biznes - nie czekajcie z zakupem biletu, bo również gorąco Was na nie zapraszamy.Dostałam również pozwolenie na wyjawienie Wam dwóch niespodzianek, które pojawią się na targach: o 15:00 odbędzie się prelekcja Joanny Humerczyk o ślubach humanistycznych, a o 15:30 odbędzie się pokaz sukni ślubnych Sylwii Kopczyńskiej ! 


Ta przepiękna sesja jest wręcz jak definicja pojęć slow wedding czy alternatywny ślub. Małe grono, wiejski domek rodzinny, łąka, odważne, swobodne stylizacje, ukochane czworonogi w pierwszym rzędzie (!<3) oraz ślub humanistyczny. Gratulacje! Uwielbiam takie odważne, oryginalne projekty.

Spiskujemy już od prawie roku (!) i wszystko wskazuje na to, że uda się mi być osobiście na Silesia Wedding Day 8! Możecie więc być pewni, że pojawi się moja fotorelacja tu, na blogu. Bardzo się z tego powodu cieszę i odkąd napisali do mnie organizatorzy nie mogę się doczekać (a zwłaszcza strefy VIP) !

Zapraszamy!


>> silesiaweddingday.pl <<Twórcy sesji zdjęciowej:
zdjęcia: Katarzyna Adamczyk fotografia
współorganizacja: talk about love
suknia: Sylwia Kopczyńska
oprawa florystyczna: Takie Kwiatki
film: Cięte Arty
dodatki: Le Szapo Hat Shop
biżuteria: A dream twig - Wedding Accessories
MUA: Magdalena Nosal make up artist
słodkości: Blondbabeczka
papeteria: LUNA modern
zastawa: Ani Ani studio
pudełeczko na obrączki: Voeu Du Coeur

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger