Powiedz Tak papeterii ślubnej #2

To już druga część serii postów tworzących bazę firm oferujących papeterię ślubną. Każda jest inna, każda wyjątkowa mam nadzieję, że jedna z nich stworzy dla Was wymarzoną papeterię.
Zapraszam do zapoznania się z kolejnymi 3 firmami.
PS. Dziś mam dla Was aż 2 niespodzianki

Czytajcie uważnie ;) 


MIRABILIA


Zaproszenia ślubne z motywem roślinnym od Mirabilia.
Mirabilia jest niewielką polską pracownią stworzoną z miłości do pięknych rzeczy. Naszą inspiracją jest natura, ale też minimalizm i elegancja. Staramy się, aby dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom Klienci mogli mieć taki ślub o jakim zawsze marzyli. Od zawsze edukacja artystyczna była nam bliska. Najpierw tylko jako hobby, a teraz jako praca, która jest zarazem hobby :) Oczywiście oprócz zamiłowania posiadamy także wiedzę merytoryczną z zakresu sztuki, rysunku oraz grafiki komputerowej.
Oferujemy całą gamę personalizowanej papeterii ślubnej od zaproszeń, przez winietki, zawieszki na alkohol czy menu. Jednak cały czas sukcesywnie staramy się poszerzać nasz asortyment i jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów. Nasze produkty mieszczą się w zakresie cenowym od 1,20 zł do 6,5 zł w zależności od kategorii produktu, wybranych dodatków i preferencji.
Proste elegancki zaproszenia na ślub od Mirabilia.
MIRABILIA


NAJLEPSZE ZAPROSZENIA


Oryginalne zaproszenia z motywem podróżniczym w postaci biletów lotniczych od Najlepsze Zaproszenia.
Zajmujemy się produkcją ekskluzywnych zaproszeń ślubnych i nie tylko. Nasza oferta skierowana do Państwa to przede wszystkim zaproszenia ślubne. W naszej ofercie znajdują się także dopasowane do wzorów zaproszeń: winietki na stół, zawieszki na alkohol, tablice rejestracyjne, menu, plany stołów itp. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pomysły oraz propozycje w miarę możliwości postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom i dołożyć wszelkich starań, aby zamówienie realizowane dla Państwa było jak na najwyższym poziomie i spełniało Wasze marzenia.

Ceny zaproszeń wahają się od 4zł do 12zł za szt. zaproszenia zgodnie z cennikiem i przedziałem ilościowym. Realizujemy zaproszenia od ilości 30szt., również chętnie projektujemy nowe wzory według pomysłu klienta.


NA HASŁO "BRIDALBLOG" DOSTANIECIE 5% ZNIŻKI NA CAŁE ZAMÓWIENIE DO 6.08!
Oryginalne składane zaproszenia od Najlepsze Zaproszenia.
NAJLEPSZE ZAPROSZENIA

EMI MALUJE


Proces powstawania przepięknych zaproszeń wykonanych akwarelami przez emi maluje.
Z wykształcenia jestem grafikiem 3D, ale z pasji do projektowania i malowania ukończyłam kurs rysunku, malarstwa oraz programów graficznych. Śmiało mogę powiedzieć, że ta praca jest moją pasją i kocham to co robię. Można powiedzieć też, że zainteresowanie ślubami jest u mnie rodzinne - moja siostra tworzy piękne wianki dla Panien Młodych (FlowerfulWorld[link]). Każdej Młodej Parze poświęcam sporo czasu, ponieważ mi również zależy na tym, aby oni byli w stu procentach zadowoleniu ze swojego najpiękniejszego dnia w życiu. W tworzeniu poszukuję inspiracji w naturze, kwiatach i innych roślinach. Są to rzeczy, które maluje najchętniej dlatego projektowanie papeterii ślubnej jest dla mnie wymarzoną pracą. W swojej ofercie posiadam zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki, numery stołów, listę gości, karteczki na kołacze, księgi gości, pudełka na ciasta, pudełka na zaproszenia, menu... Jestem stosunkowo nową osobą na rynku dlatego moja oferta póki co jest trochę uboga, ale mam mnóstwo pomysłów na nowe projekty :) Do wyboru są gotowe zestawy zaprojektowane w tym samym stylu graficznym, a dodatkowo jest możliwość stworzenia całkowicie nowego motywu dla całej kolekcji według życzenia Pary Młodej. Projektując nowe motywy zaczynam od szukania inspiracji, później przechodzę do szkicu, farb. Po zaakceptowaniu pomysłu "na papierze" przechodzę do programów graficznych.
EMI MALUJE

KONKURS EMI MALUJE

Zasady konkursu:

Na Instagramie @bridalbloger[link]
1.Polub zdjęcie konkursowe
2.Zaobserwuj konto @bridalbloger[link] oraz @_emimaluje
3.Narysuj karykaturę swojego narzeczonego/narzeczonej! Rysunek zamieść na swoim Instagramie razem z hashtagiem #konkursemimaluje
Autor najśmieszniejszej/najlepszej karykatury otrzyma jedną wybraną (z dwóch) nagrodę.

Konkurs ten nie jest w żaden sposób sponsorowany przez serwis Instagram. 
Konkurs jest skierowany do osób powyżej 18 roku życia posiadających autentyczne konta w serwisie Instagram (nie założone tylko na potrzebę konkursu). 
Jedną z nagród w konkursie jest projekt indywidualny zaproszeń - należy zapłacić jednak za wykonanie zaproszeń według normalnego cennika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger