Powiedz Tak papeterii ślubnej #3

Zapraszam serdecznie na kolejną część tak popularnej serii postów "Powiedz Tak papeterii ślubnej" !

Dzisiaj mam dla Was aż trzy niespodzianki, czytajcie uważnie :)


MIODUNKAMiodunka to mała, jednoosobowa pracownia mieszcząca się w Koszalinie. Założycielka - Justyna Mioduszewska - ukończyła liceum plastyczne oraz Instytut Wzornictwa na Politechnice koszalińskiej - mgr sztuki. Od zawsze związana ze sztuką, rękodziełem i tworzeniem czegoś nowego. Wcześniej realizowała swoje pasje jako architekt wnętrz. Pomysł założenia firmy pojawił się przy projektowaniu zaproszeń na własny ślub. Inspiracje przy towrzeniu nowych wzorów wynikają m.in. z otaczającej natury - pojawiają się motywy roślinne i kwiatowe, a także z trendów obecnie panujących w branży weselnej.

W ofercie firmy można znaleźć gotowe wzory zaporoszeń oraz całych kolekcji papeterii ślubnej. Każdy ze wzorów może być dowolnie modyfikowany na potrzeby Państwa Młodych. Miodunkę wyróżnia indywidualne podejście do każdej Pary Mlodej - firma wychodzi z założenia, że w dniu ślubu nie ma miejsca na kompromisy, dlatego proponuje możliwość modyfikacji istniejącej oferty, a także stworzenie od podstaw całkowicie nowego, spersonalizowanego projektu wzbudzającego zachwyt wśród zaproszonych gości. Co ważne, osoby organizujące bardziej kameralne przyjęcia nie muszą się martwić, gdyż przy współpracy z Miodunką nie obowiązuje minimalna ilość lub cena zamówienia.
Wszystkie elementy papeterii wykonywane są własnoręcznie, począwszy od etapu projektowania po etap wydruku, wycinania, klejenia i pakowania. Do tworzenia wzorów wykorzystywane są dwie techniki - malowanie farbami akwarelowymi oraz grafika komputerowa. Dbałość o detale w połączeniu z zaawansowanymi technikami druku pozwala na uzyskanie naturalnych, trwałych i wiernych kolorów przygotowywanych zaproszeń. Firma nie zamyka się w schematach, a dzięki otwartości na pomysły Młodych Par oferta Miodunki wciąż się poszerza.

PIERWSZE 3 PARY OTRZYMAJĄ 10% ZNIŻKI NA CAŁE ZAMÓWIENIE !

HASŁO "BRIDALBLOG"Ceny pojedynczych zaproszeń zaczynają się już od 6 zł w przypadku gotowych wzorów. Cena zaproszenia zawiera jego personalizację. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie Miodunki. W przypadku indywidualnych projektów cena zależy od wielu elementów, takich jak rodzaju wybranego papieru czy dodatków - ceny ustalane są indywidualnie. W przypadku większych zamówień oferowane są atrakcyjne rabaty.


MIODUNKA


GALERIA ZAPROSZEŃ


Mama, Żona, Wielbicielka papieru i możliwości, które daje… Językoznawca z wykształcenia, projektant z zamiłowania. Moje prace utrzymane są w jednolitej stylistyce zainspirowanej delikatnością, eterycznością, przejaskrawionym niedopowiedzeniem…
Wiele uwagi przykładam do kompozycji, idealnej kolorystyki i odpowiedniego doboru fontów. To wszystko sprawia, że Wasze zaproszenia są spójne, wymarzone i …idealne! Zauroczona minimalizmem i skandynawską bielą. Z głową pełną pomysłów, pasją i osobistym zaangażowaniem przekładam na papier oczekiwana Pary Młodej!


NA HASŁO "BRIDALBLOG" OTRZYMACIE 5 % ZNIŻKI NA ZAMÓWIENIE !

GALERIA ZAPROSZEŃ  
NAJPIĘKNIEJSZE ZAPROSZENIA


Mam na imię Basia. Jestem profesjonalnym projektantem. Od studiów graficznych realizowałam się zawodowo pracując w agencjach reklamowych. Porzuciłam stanowisko art directora z miłości do papieru, akwareli i wolności, jaką daje mi własna firma. Oferuję kompleksową oprawę graficzną ślubu - każdy z wzorów papeterii (zaproszenia + dodatki) to motyw przewodni całej uroczystości, z dołączoną paletą kolorów oraz pomysłami na dekorację. Możliwe jest zamówienie projektu indywidualnego, jeżeli Para ma sprecyzowane marzenie dotyczące papeterii :) Projektuję i produkuję również fotoalbumy.


PROMOCJA TRWA DO 11.07Projektuję papeterię kategorii premium - korzystam z papierów najwyższej jakości, produkuję koperty we własnym, autorskim kształcie, korzystam (poza klasycznym drukiem) z technik letterpress, druku złotem i bielą, wycinania laserowego. W swojej pracy zwracam uwagę na każdy detal projektu, kompozycję i dobór krojów pisma. Uważam, że w szczegółach tkwi prawdziwe piękno. Inspiruje mnie głównie przyroda - kwiaty które kocham, oraz podróże w piękne miejsca.

Podstawowy zestaw zaproszenia to duża karta (4zł) oraz koperta (4zł) + ewentualna dodatkowa karta rsvp (2zł). Dbam o przejrzystość cennika - moje ceny zawierają już personalizację, ewentualne modyfikacje kształtu oraz VAT.NAJPIĘKNIEJSZE ZAPROSZENIA


ZASADY KONKURSU:

Na Instagramie @bridalbloger

1.Polub zdjęcie konkursowe
3.Wymyśl nowy, oryginalny element papeterii ślubnej i opisz, jak mógłby być wykorzystany w trakcie uroczystości! Najpiękniejsze Zaproszenia wykonają go dla Was w ramach projektu indywidualnego Waszej papeterii ślubnej, który jest główną nagrodą w konkursie! 
Opis wymyślonego elementu papeterii dodaj w komentarzu pod zdjęciem konkursowym (takim jak obok) .
np. kartka z dedykacja piosenki dla Młodej Pary :)Już nie mogę się doczekać Waszych pomysłów :D

Konkurs ten nie jest w żaden sposób sponsorowany przez serwis Instagram. 
Konkurs jest skierowany do osób powyżej 18 roku życia posiadających autentyczne konta w serwisie Instagram (nie założone tylko na potrzebę konkursu). 

Nagrodą w konkursie jest projekt indywidualny zaproszeń - należy zapłacić za wykonanie zaproszeń według normalnego cennika. Minimalna ilość zamawianych zaproszeń to 30 sztuk (karty + koperty).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger