Powiedz Tak papeterii ślubnej #5

Przedstawiam dziś już piątą część serii postów o papeterii ślubnej, która niewątpliwie przypadła Wam do gustu. 
Mam dla Was również aż dwa rabaty :) Czytajcie uważnie!

PAPER PLANT


Delikatne zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym od paperplant.pl
Studio Paperplant powstało z miłości do natury. Tworzymy unikalną papeterię oraz dekoracje ślubne i okolicznościowe. Promujemy ideę celebrowania życia i świętowania zgodnie z rytmem przyrody. Nasze kolekcje inspirowane są zmieniającymi się porami roku i otaczającym nas naturalnym pięknem. Opracowując nowe wzory sięgamy po nieoczywiste i nietypowe motywy roślinne. Używamy najwyższej jakości naturalnych materiałów i produktów ekologicznych. Wykorzystywane przez nas papiery wyprodukowane zostały w min. 80% z materiałów pochodzących recyclingu z zachowaniem ścisłych norm ochrony środowiska. Nasze zaproszenia wykonujemy ręcznie. Podczas tworzenia projektów używamy ekologicznych farb akwarelowych na bazie skrobi roślinnej i naturalnych organicznych barwników. Nie zawierają one metali ciężkich i innych toksycznych składników powszechnie występujących w artykułach plastycznych, dzięki czemu są w pełni przyjazne dla środowiska. Staramy się unikać plastiku, materiałów syntetycznych oraz toksycznych klejów i farb. Zastępujemy je surowcami takimi, jak naturalne włókna i tkaniny, czy szkło.

Menu, winietki oraz pudełeczka na upominek dla gości weselnych od paperplant.pl
Ceny naszych zaproszeń nie przekraczają 10 zł za sztukę, nie pobieramy dodatkowych opłat za projekt czy personalizację. Oferujemy również kolekcję dodatków weselnych takich, jak winietki, opakowania na prezenty dla gości, numery stołów i menu. Mamy w planach wprowadzenie akcesoriów do wypożyczenia. Oprócz działalności twórczej doradzamy też jak organizować eko uroczystości, a w szczególności eko wesela. 
Na hasło "BRIDALBLOG" 3 pierwsze pary otrzymają 10% zniżki na pierwsze zamówienie.


Delikatna papeteria ekologiczna z motywem roślinnym od paperplant.pl


Winietki oraz kartonik na prezent dla gości weselnych od paper plant.
PAPER PLANT  

WIONEK WONIACZKA


Plan stołów wykonany przez Wionek Woniaczka.
Wionek Woniaczka to pracownia papeterii i dekoracji okolicznościowych. Papeterie za każdym razem projektujemy indywidualnie dla każdego z naszych klientów – zawsze chcemy ich poznać i zrozumieć ich oczekiwania, bo często towarzyszą ważnym wydarzeniom w ich życiu. Dokładnie tak samo podchodzimy do tworzenia dekoracji.
W ramach tworzenia dekoracji tworzymy również elementy z zakresu małej florystyki – bukiety ślubne, wianki, butonierki i korsarze. Dokładnie dobieramy kolorystykę, rodzaje materiałów, które zostaną użyte w kompozycjach, elementy dekoracyjne.
Wybieramy rodzaje kwiatów i roślin, które zestawione w całość tworzą wyjątkowy efekt. Przywiązujemy dużą uwagę do tego, by każdy element dekoracji był spójny z całością, dlatego też niejednokrotnie niektóre elementy wykonujemy ręcznie. Dodatkowym filarem naszych działań jest komponowanie dekoracji i aranżacji na potrzeby sesji zdjęciowych – tych narzeczeńskich, ślubnych, ale również tych, które towarzyszą naszym klientom podczas wielu różnych uroczystości. Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego, co nas otacza.
Ja jestem projektantem (Magda) graficznym i staram się być na bieżąco z trendami w projektowaniu, Asia, druga część Wionka, jest architektem i ma genialne wyczucie przestrzenne. Staramy się tę wiedzę przemycać w dekoracjach i projektach papeterii, które tworzymy. Oczywiście śledzimy wszystkie nowinki w branżyna blogach i kanałach social media.


Na hasło #dużodobrazbridalbloger dostaniecie 5% zniżki na całe zamówienie :)

Zaproszenia z motywem roślinnym zielone i granatowe od Wionek Woniaczka.Przepiękne zaproszenia na ślub z motywem rysunków czarnych kwiatów od Wionek Woniaczka.


WIONEK WONIACZKA

LOVE PRINTS


Delikatna papeteria z motywem kwiatowym od Love Prints.
Od zawsze lubiłam sztukę, od zawsze kochałam kwiaty, tak też w wyniku połączenia tych dwóch zamiłowań powstało Love Prints, czyli mała pracownia , gdzie projektuję, maluje akwarelą autorskie wzory papeterii ślubnej. Inspiruje mnie natura, piękno otaczającego świata, jego wrażliwość i subtelność. Te cechy staram się przenieść też na papier malując czy to soczystą bordową piwonię, czy delikatne gałązki bliżej niezidentyfikowanej rośliny. Na każdą porę roku mamy kilka/kilkanaście propozycji motywów, czyli np. na jesień Burgundię, Ciemiernik, na wiosnę Kwiat Jabłoni, Herbarium, czy Olbię, na lato Piwonię Pudrowy Róż, Pan Rozmaryn czy słoneczną Toskanię.

W ofercie mamy zaproszenia i wszelkie dodatki ślubne, takie jak menu, winietki, naklejki, podziękowania, numery stołów itd. Niedługo pojawi się coś nie tylko dla narzeczonych, czyli plakaty i pocztówki z kwiatowymi motywami, które będą mogły ozdobić niejedno wnętrze. Od listopada 2017 roku mamy własne atelier na warszawskim, pięknym Starym Mokotowie, zapraszamy na ul. Opoczyńską 4A :) Przedział cenowy: 7-11 zł za zaproszenie.

Delikatna papeteria z motywem kwiatowym od Love Prints.

Delikatne zaproszenia na ślub z motywem roślinnym od Love Prints.
LOVE PRINTS  


Na dzisiaj to już wszystko :) Mam nadzieję, że skorzystacie z rabatów, które dla Was przygotowałam razem z twórcami tych wspaniałych dzieł papeteryjnych. Zapraszam również do obejrzenia pozostałych postów tej serii --> POWIEDZ TAK PAPETERII ŚLUBNEJ [LINK] 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger