SABE Nowa Kolekcja Sukni Ślubnych 2019: Ethereal

Nowy rok jest już z nami od dwóch miesięcy, a skoro nowy rok to i nowości w branży ślubnej. Atelier SABE prowadzone przez Mamę (Annę Michalik) i dwie córki (Basię oraz Elżbietę), mieliście już okazję poznać w poście na blogu (LINK TU) oraz bliżej poznać Basię, stylistkę i managerkę SABE, autorkę książki "Jak kupić suknię ślubną i nie zwariować"(LINK). Dzisiaj natomiast przychodzę do Was ze zdjęciami sukni z najnowszej kolekcji SABE, której główną projektantką jest Anna Michalik, we współpracy z Basią i jej siostrą Elżbietą.

Na wstępie chciałabym dodać kilka słów od siebie. Patrząc na całą kolekcję Ethereal mam wrażenie, że jest tak różnorodna, że każda Panna Młoda znajdzie w niej coś dla siebie.

Atelier SABE suknie ślubne. Kolekcja 2019 Ethereal. Suknia ślubna kolorowe zdobienia na gorsecie, lawendowa spódnica.
Akcent koloru: w postaci wzorów na gorsecie lub kolorowej warstwy materiału spódnicy.

Czym się Państwo inspirowali przy tworzeniu kolekcji Ethereal? 


Naszą niezmienną, największą inspiracją od zawsze są klientki. Obserwujemy je, rozmawiamy, wymieniamy energię i wsłuchujemy się w ich marzenia. Nasza Panna Młoda to kobieta świadoma swego piękna, emanująca blaskiem. Jednocześnie dziewczęca i kobieca, silna i subtelna, odważna i pełna klasy. Taką kobietę widzimy, gdy zamykamy oczy myśląc o naszych klientkach.

Atelier SABE suknie ślubne. Kolekcja 2019 Ethereal. Suknia ślubna, długa, tiulowa różowa, Długa, biała.
Dekolty głębokie i bardzo płytkie. Tutaj również akcent różu.

Jak wygląda proces tworzenia kolekcji?


Kolekcja Ethereal powstawała właściwie dwanaście miesięcy. Jak zwykle wszystko zaczęło się od tablicy inspiracji. Tym razem dałyśmy się uwieść klimatowi vintage. Zachwyciły nas stroje i dodatki  z filmu Pearl Harbor, a także polska powojenna moda. Kolejną inspiracją stał się „Tajemniczy Ogród” i świat z „Baśni Braci Grimm”. Na koniec wróciłyśmy do Hollywood, tym razem po blask, skrzenie i kobiece fasony, przywołujące wytworne bankiety i styl glamour.
Atelier SABE suknie ślubne. Kolekcja 2019 Ethereal. Suknia ślubna, biała, długa, boho koronki długi i krótki rękaw.
Rękawy długie i krótkie.

Jakie materiały Państwo wykorzystali?


Czasem same tkaniny dawały początek sukience. Bywało, że to koronka odnajdywała nas, a nie na odwrót. Wystarczyło jedno spojrzenie, dotknięcie… i wszystko stawało się jasne. Jak zwykle tworzyłyśmy tylko z najlepszych jakościowo tkanin, potrafiłyśmy odrzucić piękną koronkę, tylko dlatego (być może, aż dlatego), że podrażniła skórę, lub była złej jakości. W kolekcji Ethereal nie brak jedwabnych muślinów, weneckiej gipiury, pajęczynowych koronek francuskich i tych najbardziej miękkich, bawełnianych.  Do tego jedwabne tiule i satyny, a także nieco bardziej gładkie tkaniny, takie jak krepa.
Atelier SABE suknie ślubne. Kolekcja 2019 Ethereal Suknia ślubna, biała, długa,dlugi rękaw, ramiączka.
Bardzo odkryte góry jak i zabudowane.


Atelier SABE suknie ślubne. Kolekcja 2019 Ethereal. Suknia ślubna biała, długa, plisowana spódnica, rękawki, ramiączka.
Ramiączka i rękawki.


Atelier SABE suknie ślubne. Kolekcja 2019 Ethereal. Lea i Lilly. Długie suknie, litera A, ramiączka, głęboki dekolt.
Ramiączka opuszczone a la hiszpanka i proste.


Atelier SABE suknie ślubne. Kolekcja 2019 Ethereal suknia Leather.
Nowoczesne wzory nie tylko kwiatowe.

W kolekcji znajdziemy masę różnych stylów i fasonów: boho koronki, powracające ostatnio do łask plisy, błyszczące nowoczesne wzory, małe kolorowe księżniczki, proste skromne litery A i obcisłe zmysłowe sukienki.Serdecznie zapraszam na stronę SABE po więcej zdjęć tej i innych kolekcji, jak również do umówienia się na przymiarkę.
Atelier SABE suknie ślubne strona internetowa.Nie chcesz ominąć żadnego postu?


Obserwuj Bridal blog na Facebooku i Instagramie:


/bridalbloggBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger