TERAZ POWIESZ TAK ! UROCZYSTOŚĆ warszawskie alternatywne targi ślubne

Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Panna Małoda. Narzeczona.
zdjęcia: charlottesse.com

Jak już pewnie mieliście okazję zauważyć bardzo lubię jeździć na targi ślubne, szczególnie te ALTERNATYWNE! Tym bardziej jestem zachwycona gdy mam okazję być patronem medialnym takiego wydarzenia. Dzisiaj przeniesiemy się do Warszawy, do wspaniałej industrialnej, urbanistycznej przestrzeni i poznamy lepiej UROCZYSTOŚĆ dzięki mini wywiadowi z organizatorami tego eventu.

Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Suknie ślubne Lana Nguyen.
Gdy patrzę na suknie Lany Nguyen mam wrażenie, że są spełnieniem marzeń każdej małej dziewczynki i dorosłej kobiety jednocześnie.  Co sądzicie?


1. Jak powstały targi ślubne Uroczystość? Kto był ich pomysłodawcą?


Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ powstały z potrzeby organizacji wydarzenia, które skupiałoby firmy z branży ślubnej, oferujące nie tylko usługę na najwyższym poziomie, ale usługę skierowaną do estetów szukających na swój ślub nietypowych rozwiązań. Pomysłodawcą UROCZYSTOŚCI jest Teraz Powiesz Tak - firma zajmująca się kompleksową organizacją ślubów oraz przyjęć weselnych, a w tym tworzeniem scenografii i dekoracji kwiatowych.


Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Suknie ślubne. Cekiny, koronki
zdjęcia: charlottesse.com
Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Dekoracje, nakryty stół, kwiaty na ślub, florystyka.
zdjęcia: charlottesse.com


2. Jak opisaliby Państwo sylwetkę docelowej Pary targów ślubnych Uroczystość? Do kogo skierowane są targi?


UROCZYSTOŚĆ Targi Ślubne to odpowiedź na potrzeby wymagających par młodych, które poszukują nietypowych rozwiązań. Dzisiejsze pary młode odchodzą od utartych schematów, przychodzą do nas z jasno sprecyzowanym pomysłem, a wśród Wystawców poszukują firm, które proponują nowatorskie podejście.


Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Industrialna przestrzeń, suknie ślubne, alternatywny ślub.
Tak inspirująca przestrzeń!
Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Folkisz, z rózgą do ślubu, kwiaty z papieru, papierowe kwiaty, włoska krepina.
Wspaniałe krepinowe cuda od folkisz i z rózgą do ślubu!


3. Jaką przewagę mają targi alternatywne nad zwykłymi?


Targi alternatywne skupiają Wystawców, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Są to marki innowacyjne, które poza usługą dają ludziom wartość. Prowadzimy staranną selekcję wśród zgłoszeń, a niekiedy też sami zapraszamy do współpracy firmy wyznające podobny styl. Przykładamy również dużą wagę do miejsca, w którym organizujemy nasze Targi. Odchodzimy od typowych przestrzeni halowych. Stąd pomysł na organizację tego wydarzenia w industrialnej przestrzeni Szarotki na terenie historycznego Fortu Mokotów w Warszawie.

Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Suknia ślubna, stylizacja ślubna. Nakryty stół, dekoracje ślubne.
Nie ma targów bez trawy pampasowej!
Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Słodki stół, słodkości, ciasta ślubne.
Aż mam ochotę ich spróbować..


4. Czym wyróżniają się targi ślubne Uroczystość na tle innych targów?


Targi Ślubne Uroczystość wyróżnia przede wszystkim miejsce oraz kameralna, klimatyczna atmosfera. Surowa przestrzeń Szarotki, daje ogromne możliwości aranżacji przestrzeni i stoisk wystawowych. Dzięki temu odchodzimy od tradycyjnej formuły Targów Ślubnych. Wyróżniają nas także Wystawcy, którzy oferują nietradycyjne rozwiązania, oryginalne pomysły oraz najwyższą jakość.


Odpowiedzi udzieliła Kamila Czerniawska - pomysłodawczyni i Organizator Targów Ślubnych UROCZYSTOŚĆ, właścicielka Teraz Powiesz Tak (www.terazpowiesztak.com)

Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Stoisko, fotografia ślubna.
zdjęcia: charlottesse.com

Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. Tort weselny, słodki stół, cukiernia.
zdjęcia: charlottesse.comMam nadzieję, że udało mi się Was zaciekawić i zachęcić tym wpisem do odwiedzenia tego wyjątkowego ślubnego wydarzenia. Jeżeli Wy i Wasz ślub wpisujecie się w tę estetykę to Wasza obecność jest absolutnie OBOWIĄZKOWA. Do zobaczenia! ;)

Odsyłam Was na stronę wydarzenia:

Uroczystość Targi Ślubne. Szarotka. Alternatywne Targi Ślubne. 13-14 kwietnia 2019

Wszystkie zdjęcia użyte w poście są autorstwa charlottesse.

Nie chcesz ominąć żadnego postu?


Obserwuj Bridal Blog na Facebooku i Instagramie:


/bridalbloggBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger