Gdzie sprzedać swoją suknie ślubną? Gdzie kupić suknie ślubną z drugiej ręki? 7. Powodów, dla których warto być na Targach Używanych Sukien Ślubnych w Gdańsku

Kiedy jesteście już w salonie, macie na sobie wymarzoną suknie, ale dopadają Was wyrzuty sumienia, że jest nieco za droga jak na jeden raz wtedy wpada Wam do głowy genialny pomysł: sprzedam ją po weselu! Ale niestety okazuje się, że nie jest to takie proste. Nie łatwo znaleźć dziewczynę o tym samym guście i rozmiarze co Wasz, a dziewczyny w internecie bywają wybredne bo przecież kto chciałby kupić kota w worku na najważniejszy dzień w życiu! Przypomnijcie sobie jak same stałyście przed tym wyborem, nic dziwnego, że wiele z nas się waha i zadaje dużo pytań - to bardzo ważna kreacja i często nie tania. Dodatkowo ślub wiąże się z wydatkami w wysokości 20-40 tys zł, więc każda możliwość zaoszczędzenia jest an wagę złota. Dzisiaj przychodzę do Was z idealnym rozwiązaniem zarówno dla sprzedających i tych dopiero poszukujących swojej sukni.


To zupełnie świeża koncepcja powstała w głowach trzech przyjaciółek, z których dwie szukały sposobu na sprzedanie swojej sukni, a jedna rozważała zakup sukni z drugiej ręki. Tak zrodził się pomysł tego wydarzenia. Gorąco popieram taką inicjatywę i bardzo się cieszę, że powstała ona w moim rodzinnym mieście! Niedawno poruszałam kwestię sukni ślubnych z drugiej ręki na Instagramie i spora część z Was wyraziła chęć zakupu takiej sukni, lecz w porównaniu z zagranicą u nas jedyną opcją jest sprzedaż internetowa lub udanie się do salonu/komisu, który oferuje taką usługę. Niestety sprzedaż internetowa często bywa problematyczna. Nie możemy zobaczyć, dotknąć sukni, a żeby móc ją przymierzyć musimy indywidualnie umówić się na przymiarkę z osobą sprzedająca, a na miejscu może okazać się, że suknia nie spełnia naszych oczekiwań. Pomyślcie ile takich spotkań odbędziecie zanim suknia zostanie od Was odkupiona? Natomiast w komisie musicie uiścić opłatę za tę usługę, bez gwarancji, że suknia zostanie sprzedana.
Tu właśnie wkraczają Targi Używanych Sukien Ślubnych. 

1. Odbywają się w Szkole Tańca SoSalsa na ul.Elektryków dzięki czemu do Waszej dyspozycji będą dostępne lustra oraz przymierzalnie!

2. W jednym miejscu macie możliwość obejrzenia wielu używanych sukni na raz.

Designed by freepic.diller / Freepik

3.
Z kolei dla osób sprzedających - spotkacie wiele potencjalnych klientek w jednym miejscu.

4. Podczas targów na miejscu będziecie miały możliwość konsultacji z krawcową ewentualnych przeróbek. Dzięki temu od razu będziecie wiedziały czy są one wykonalne.

Designed by freepic.diller / Freepik
5. Na profilu wydarzenia są publikowane zdjęcia niektórych sukni, które będą dostępne podczas targów, możecie wcześniej już obaczyć czy jest coś czego szukacie. >>LINK DO WYDARZENIA<<

6. Nawet jeśli nie uda Ci się sprzedać sukni tego dnia zawsze warto wymieniać się numerami kontaktowymi z potencjalnymi nabywczyniami. Może potrzebują po prostu dłuższego namysłu. Pamiętajcie jaka to ważna decyzja dla każdej z nas!
7. Dodatkowo czekają na Was inne ślubne atrakcje. W tym warsztaty ABC pierwszego tańca oraz kilka wspaniałych prelekcji. Dzięki temu nawet jeśli nie uda Ci się kupić wymarzonej sukni możesz zdobyć cenne informacje co do organizacji ślubu.


Wstęp dla odwiedzających jest darmowy. Jeśli chciałabyś natomiast zostać wystawcą i wystawić swoją suknie na sprzedaż to mam jeszcze kilka informacji:

1. "Będziesz miała całkowitą kontrolę nad tym, co się dzieje z Twoją suknią - od rozmów z uczestniczkami, opowiadania o sukni czy swoich przeżyciach z organizacji ślubu, aż po przymiarki sukni z zainteresowanymi przyszłymi Pannami Młodymi"- Organizatorzy

Designed by freepic.diller / Freepik

2.
"Zapewnimy stojaki, ale poprosimy o przyniesienie ze sobą wieszaka - będziemy o tym informować jeszcze w wiadomościach do wystawców"- Organizatorzy

3. Opłata dla wystawcy wynosi 50 zł do 14.02, po tym dniu 70 zł

Designed by freepic.diller / Freepik

Mam nadzieję, że udało mi się Was przekonać i że zobaczymy się już 29 lutego w SoSalsa podczas Targów Używanych Sukien Ślubnych. Śledźcie stronę wydarzenia na Facebooku, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami oraz atrakcjami!

>>Targi Używanych Sukien Ślubnych Gdańsk 29.02<<Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger