UMAMI in love - górnośląskie spotkanie ślubne

Restauracja Umami oraz Jargoflor zapraszają na wydarzenie ślubne Umami in Love. Bardzo zaciekawiła mnie ta koncepcja ponieważ organizatorzy odchodzą od utartej formy targów i zapraszają Pary Młodej do spędzenia dnia w inspirującej przestrzeni, chcą zachęcić do zmiany sposobu myślenia o organizacji ślubu, przekonać do odrobiny minimalizmu i skupienia się na dopracowaniu detali, które często pełnią kluczową rolę w utworzeniu końcowego efekt wow."To spotkanie będzie inne niż wszystkie. W nowej formule planujemy nie tylko piękne stanowisko, warsztaty i prelekcje, ale także wspaniałą przestrzeń na rozmowę. Nie zapomnieliśmy również o doskonałym jedzeniu. Ponadto zapraszamy wszystkich uczestników spotkania na after party z muzyką na żywo. Skupimy się na relacjach i emocjach, a nie tylko na prezentacji produktu i sprzedaży - choć przecież jest to również nasz cel."
Restauracja Umami funkcjonuje już od 9 lat i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Par Młodych. Właściciele zdają zarówno o aspekt estetyczny jak i o walory smakowe. To połączenie najlepszego jedzenie i wspaniałego gustu wnętrzarskiego, który bez wątpienia jest przytulny, a zarazem wytworny. Restauracje otacza również piękny ogród, który często pełni rolę strefy chillout podczas wesela. Znajdują się oni w wyjątkowym gronie zdobywców nagrody prestiżowego konkursu kulinarnego w Polsce - Wine&Food Noble Night oraz znaleźli się w przewodniku Gault&Millau. Nie często spotyka się miejsca na organizację wesela z tak znakomitą i uznaną kuchnią.

"Nie chodzi o to, że chcemy się chwalić. Chcemy pokazać Wam, że jesteśmy wiarygodnym partnerem do współpracy."
Pani Małgosia, założycielka Jargoflor, zadbała o dokładną selekcję i prowadziła research wśród firm i osób z branży ślubnej, tak aby na tegorocznym Umami in Love pojawiali się najlepsi z najlepszych.Kolejną atrakcją, będzie wyjątkowa strefa wyłącznie dla Panien Młodych. Panie będą mogły zapisać się na konkretną godzinę i skorzystać w tym czasie z doradztwa stylistów ślubnych, przymierzyć suknie, biżuterię oraz wypróbować makijaż czy fryzurę ślubną, dzięki czemu dopracujecie swoje wyobrażenie o swojej stylizacji ślubnej. To świetna okazją na kompleksowe dopracowanie i wypróbowanie swoich pomysłów w praktyce. Nie zawsze to co wydaje nam się idealnie na zdjęciu w internecie będzie dla nas odpowiednie, tutaj macie okazje skonfrontować to z rzeczywistością i poprosić o radę specjalistów."To już VII edycja Umami in Love, którą organizujemy - wszystkie cieszyły się dużą frekwencją i zainteresowaniem."
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem ogromnie podekscytowana na tę współpracę! Już same zdjęcia z sesji stylizowanej robią niesamowite wrażenie. Tym razem będę tam osobiście, oczywiście z moim aparatem i przygotuje dla Was wyczerpującą fotorelację!


Restauracja UMAMI 
ul. Sikorskiego 46
Pyskowice
Nie chcesz przegapić żadnego postu?

Śledź Bridal blog na social mediach!

Instagram @bridalbloger

Facebook: /bridalbloger


Twórcy sesji:
Lokacja/koordynacja: @umami_restauracja - Gosia Komsta, Joanna Komsta, Renata Łukaska Rusinek
Foto: @klisza_studio - Patrycja Młynarczyk
Makijaż: @babskiwarsztat -  Jowita Barcz
Fryzury: @cyrulik_slaski_cafe - Dominika PłaszczykBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger