Powiedz Tak papeterii ślubnej #6

Witam Was na szóstej już części serii postów prezentujących papeterie ślubne!
Za każdą z tych firm stoją niesamowicie twórczy ludzie, których warto poznać! 
Zachęcam do czytania :)

SŁOWO DAJE


Papeteria ślubna od Słowo Daję z motywem roślinnym.
Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Wykształcenie sprawiło, że zajęłam się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem papeterii ślubnej i okolicznościowej. Moja działalność jest daleka od komercyjnej firmy oferującej gotowe wzory. Prowadzę pracownię twórczą wykonującą projekty na indywidualne zamówienia. Raz wykonany projekt nie jest powielany dla innych klientów. Dzięki temu oprawa graficzna powierzonych mi wesel jest unikatowa, niepowtarzalna. Studia artystyczne sprawiły, że jestem otwarta na wszelkie sugestie przyszłych państwa młodych i kreatywnie podchodzę do ich propozycji. Tworzenie papeterii poprzedza szczegółowy wywiad z klientami dotyczący kolorystyki wesela, kwiatów, które mają się na nim pojawić, czy wyglądu sali weselnej. Tworzę delikatne, kwiatowe wzory malowane akwarelą. Subtelność kwiatów pojawiających się w moich wzorach papeterii nadaje uroczystości szyku i elegancji. Wydruki wykonuję na wysokiej jakości papierze. Dbałość o szczegóły to priorytet na każdym etapie pracy, od projektu przedstawionego w formie wizualizacji, poprzez wykonanie próbek zaproszeń, aż po realizację zlecenia. Projekt zaproszeń jest bezpłatny, a cena za jedno zaproszenie wynosi od 4 do 6 zł w zależności od projektu i potrzeb klientów.

Delikatna szara papeteria ślubna od Słowo Daję z motywem roślinnym.


Delikatna szara papeteria ślubna od Słowo Daję z motywem roślinnym.PAPERWORDS


Zaproszenia ślubne z motywem tropikalnym od Paper Words.
Do papeterii ślubnej i małej poligrafii zaprowadziła mnie rodzinna tradycja poligraficzna - najpierw dziadek, później tata, moje dzieciństwo pięknie pachniało papierem i farbami. Choć skończyłam ekonomię, a od lat pracuję w marketingu jako copywriter, to właśnie papeteria ślubna stała się podstawą mojego biznesu. Paperwords to połączenie doskonałej jakości druku na pięknym papierze z unikatowymi ilustracjami akwarelowymi. Najpierw malowane są ręcznie, przez zdolne studentki ASP, a później drukowane w profesjonalnej drukarni. Tworzymy projekty indywidualne, które pozwalają spełniać marzenia młodych par. W ofercie cała gama elementów papeterii - od zaproszeń, przez winietki, plany stołów, aż po szyte księgi gości z prawdziwego zdarzenia. Oprócz tego Paperwords zajmuje się poligrafią okolicznościową i biznesową.

Koperty na zaproszenia na ślub z motywem ptaków od Paper Words.


Pamiątka z wieczoru panieńskiego od Paper Words.PAPER WORDS

BRODA ZAPRASZA


Zaproszenia z motywem kwiatów od Broda Zaprasza.
Grafika komputerowa i architektura wnętrz - to kierunki które wybrałyśmy z miłości do piękna. Pomysł na stworzenie firmy z papeterią ślubną narodził się w głowie jednej z nas i pociągnął do działania drugą. BrodaZaprasza to team! To my! Tosia i Ola. Inspirują nas przede wszystkim klienci którzy maja nie zliczoną ilość pomysłów na swoje uroczystości, a my pomagamy im przelać to na papier. Kochamy nasza prace bo możemy dzielić się czymś pięknym, ręcznie robionym, od serca :)


Zaproszenia ślubne - złote litery, zdjęcie Pary Młodej od Broda Zaprasza.

BRODA ZAPRASZA


KONKURS
Do wygrania dowolna ilość winietek z jednym z wybranych gotowych wzorów ze strony Broda Zaprasza.


ZASADY


Na Instagramie @bridalbloger

1.Polub zdjęcie konkursowe
2.Zaobserwuj konta @bridalbloger[link] oraz @brodazaprasza
3.Odpowiedz na pytanie pod zdjęciem konkursowym na Instagramie @bridalbloger [LINK] „Na czym nie oszczędzacie podczas organizacji wesela i dlaczego ten element jest dla Was tak ważny?” :)

Konkurs ten nie jest w żaden sposób sponsorowany przez serwis Instagram. 
Konkurs jest skierowany do osób powyżej 18 roku życia posiadających autentyczne konta w serwisie Instagram (nie założone tylko na potrzebę konkursu). 
Do wygrania dowolna ilość winietek dla jednej Pary z jednym z wybranych gotowych wzorów z kolekcji dostępnych na stronie Broda Zaprasza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger