Powiedz Tak papeterii ślubnej #8

Zapraszam serdecznie na już ósmą część tej serii!

Dzisiaj przedstawię Wam trzy firmy o skrajnie różnych stylach. To niesamowite jak można na różne sposoby ugryźć ten sam temat! Zapraszam do czytania i oglądania :) 


CARTOLINA


Zaproszenia ślubne z motywem tropikalnym od Cartolina.
Mam na imię Magda i jestem założycielką sklepu Cartolina - zaproszenia ślubne. Jestem autorką wszystkich projektów, które tam znajdziecie, i które mam nadzieję staną się częścią Waszej uroczystości ślubnej. Wszystkie wzory ślubnej papeterii od Cartoliny łączą w sobie oryginalny styl, światowe trendy ślubne oraz Wasze spostrzeżenia i pomysły. Wszystkie spotkania z Wami, rozmowy telefoniczne, maile i internetowe komentarze są dla mnie źródłem inspiracji oraz motywacją do dalszego działania.


Cartolina to nie tylko nowoczesna oferta, ale przede wszystkim wysoka jakość druku i papieru oraz szybka realizacja. Przez lata nawiązałam współpracę z drukarniami, które gwarantują, że "Cartolinowe" produkty są najwyższej jakości. Wybieram certyfikowane papiery, systemy drukujące to profesjonalne, nowoczesne maszyny, a introligatorzy używają elektronicznych systemów cięcia i bigowania. Elementy złote nanoszone są metodą hotstampingu, która gwarantuje idealny, gładki błysk wybranych elementów projektu.


Zaproszenia ślubne zdobione delikatnym, złotym, geometrycznym wzorem od Cartolina.


Radosne winietki w stylu tropikalnym od Cartolina.

CARTOLINA  
SHE MAKES


Urocze minimalistyczne zaproszenia ślubne z motywem roślinnym od She Makes.Z wykształcenia jestem architektem, ale malować kwiaty uwielbiałam już od małego. Pracowałam trochę w zawodzie, a potem, z powodów prywatnych miałam krótką przerwę. W międzyczasie zrobiłam kilka projektów zaproszeń dla przyjaciół , potem jeszcze kilka, dla przyjemności. Pomimo tego wciąż nie myślałam jeszcze na poważnie o projektowaniu zaproszeń. Wydawało mi się, że założenie własnej firmy przerasta moje możliwości, ale na szczęście w odpowiednim momencie spotkałam na swojej drodze odpowiednich ludzi, którzy dali mi mnóstwo inspiracji i wsparcia i ogromnego kopa, żebym w końcu zaczęła działać.. I tak to się zaczęło. Ciężko powiedzieć co konkretnie mnie inspiruje, to przychodzi samo, ale maluję akwarelą, czasem piórkiem i głównie kwiaty. Przedział cenowy zaproszeń to mniej więcej od 5-7 zł - pełny cennik można znaleźć na mojej stronie. Poza papeterią, maluję też małe kwiatowe obrazy, w związku z tym otwieram sklep z obrazkami, kartkami i torbami bawełnianymi z motywem kwiatowym. Otwieram go już co prawda od listopada, bo ciągle brakuje mi czasu, ale mam nadzieję, że już w najbliższej przyszłości się uda.

Minimalistyczne zaproszenia na ślub z motywami roślinnymi od She Makes.
NA HASŁO "bridalblog2018" DOSTANIECIE 10% RABATU NA CAŁE ZAMÓWIENIE.
Zaproszenia ślubne z motywem lekkich różowych kwiatów od She Makes.
SHE MAKES
zdjęcia: Roksana Wąż z  roksanarobizdjecia


MY SIMPLY WEDDINGMinimalistyczne zaproszenia od My Simply Wedding.
Projekt My simply wedding powstał pewnego letniego wieczoru nad rzeką podczas rozmowy dwóch dziewczyn na temat miłości. Przy wielu wymienionych wizjach, zarysował się obraz miłości - najbardziej wymagającej relacji międzyosobowej, jaką nawiązujemy w życiu, przewyższającej inne długością trwania i stopniem intymności. Najważniejsze stało się uświadomienie, że udany związek to prostota, szczerość, harmonia i równowaga.

W projekcie My simply wedding pragniemy uchylić tych kilka harmonijnych spojrzeń - by odkryć na nowo ideał sztuki prostoty miłości. Inspiracją dla nas stała się natura, która jest najdoskonalszym przykładem połączenia relacji, prostoty i piękna.

Minimalistyczne winietki od My Simply Wedding.
Specyficzne wzornictwo jest dla odważnych osób, poszukujących oryginalnej i minimalistycznej formy zaproszeń. Każdy egzemplarz ma indywidualny charakter. To zasługa metody hotstampingu oraz sięgania po osobliwe, często niepowtarzalne ekologiczne materiały. Papeteria wykonana jest 30% zawartość włókien recyklingowych. Dodatkowym atutem kolekcji są papiery ekologiczne z dodatkami orzechów, cytrusów czy lawendy.

Projekt zakłada kompleksową obsługę papeterii ceremonii ślubnych obejmującą również zaprojektowanie szerokiego wachlarza dodatków takich jak winietki, karty menu ślubnego, zawieszki i etykiety na alkohol weselny, plan rozmieszczenia gości itp.

Cena kształtuje się w granicach 800zł.

Autorki projektu My simply wedding posiadają wykształcenie artystyczne. Zamysł projektu odzwierciedla ich upodobanie do harmonii minimalizmu.


Na hasło "BRIDALBLOG" otrzymacie 10% rabatu na całe zamówienie!


Minimalistyczne zaproszenia ślubne od My Simply Wedding.Minimalistyczne zaproszenia na ślub od My Simply Wedding.
MY SIMPLY WEDDING
info@mysimplywedding.com


4 komentarze:

 1. She makes - piękne! Właśnie o takich myślę, dzięki za ten post :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że okazał się przydatny :D Również jestem fanką She makes! <3

   Usuń
 2. Szczególnie do gustu przypadła mi pierwsza z prezentowanych papeterii ślubnej. Dużą wagę przykładam do drobiazgów dlatego na moim przyjęciu weselnym nie zabrakło krówek ślubnych https://www.agie.pl/katalog-etykiety-weselne z personalizowanym nadrukiem. Na papierku zamieszczone było krótkie podziękowanie, imiona małżonków i data mojego ślubu.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger