Powiedz Tak papeterii ślubnej #9

Kochani! Ostatnio dużo się u mnie dzieje i posty pojawiały się mniej regularnie. Mam nadzieje, że jeszcze we wrześniu zdradzę Wam co pochłaniało mój czas ^^ Tymczasem zapraszam do obejrzenia trzech wspaniałych twórców papeterii ślubnej, a także do udziału w kolejnym KONKURSIE!ZAPROSZENIA NA KARTKI


Zaproszenia Na Kartki to pracownia stworzona z potrzeby serca. Uwielbiamy kreować, malować, rysować, wycinać i kleić – tak wyglądały nasze pierwsze lata na kierunku architektura. Naprawdę :) Tęsknota za tym czasem skłoniła nas do stworzenia własnej pracowni, w której moglibyśmy dzielić się z ludźmi tym co sprawia nam największą radość.
Zaproszenia ślubna z motywem gór od Zaproszenia na kartki.
W naszej ofercie można znaleźć zaproszenia i dodatki ślubne, ale także kartki okolicznościowe i ilustracje. Co jakiś czas pojawiają się u nas wyjątkowe produkty, które tworzymy w ograniczonej ilości (np. kartki okolicznościowe z haftowaną grafiką).
Inspirujemy się w dużej mierze naturą, a naszym ulubionym medium na ten moment jest akwarela. Ceny podstawowego zaproszenia, bez dodatkowych kart, wynoszą 5-8zł. Każda dodatkowa karta np. osobna wkładka z zaproszeniem na wesele, RSVP, mapka dojazdu, plan uroczystości to ok. +2zł/sztuka.

Zaproszenia ślubna z motywem gór od Zaproszenia na kartki.

Zaproszenia ślubna z oryginalnym, nowoczesnym motywem kwiatowym od Zaproszenia na kartki.

ZAPROSZENIA NA KARTKI 
SO ECOSo eco atelier to mała pracownia wyjątkowych zaproszeń, dodatków, papeterii ślubnej i kartek okolicznościowych. Początki przygody z tematem zaproszeń pojawiły się wraz z moim ślubem - całkowicie mnie to pochłonęło i tak trwa do dzisiaj. Od zawsze byłam duszą artystyczną - maluję, rysuję, dekoruję - uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami, a w mojej głowie co chwila rodzą się nowe pomysły. Inspiracji szukam w otaczającym mnie świecie: przyrodzie, lesie, pięknych naturalnych materiałach. Do zaproszeń wykorzystuję ręcznie czerpane papiery, eko papiery, papiery akwarelowe, często wykorzystuję  jedwabne ręcznie barwione tasiemki. Zaproszenia są ręcznie zdobione , czy to farbami akwarelowymi, płatkami złota, masą perłową, czy pieczęciami lakowymi. Wykonuję projekty spersonalizowanych pieczęci lakowych z inicjałami Pary Młodej, pieczęcie tuszowe. Do zaproszeń często wykorzystuję mapki dojazdu. 
Przedział cenowy uzależniony jest od nakładu pracy w projekt - cena waha się od 10 zł do 30 zł. Posiadam gotowe projekty, wykonuję też realizacje na indywidualne zamówienie. W swojej ofercie posiadam też winietki, numery stołów, podziękowania dla gości, zawieszki na alkohol, pudełka na ciasta, pudełka na alkohol.SO ECO LA DOLCE WEDDING


La Dolce Wedding jest pracownią jednoosobową. Dyplom grafika (ASP Poznań) obroniłam na 20 godzin przed własnym ślubem. Wtedy jeszcze nie przypuszczałam, że moje życie zawodowe zdominuje właśnie oprawa wizualna ślubów i wesel. Ruszały w świat kolejne zaproszenia ślubne przygotowane dla przyjaciół i najbliższych i wtedy zrodził się pomysł, aby zająć się tym szerzej i bardziej kompleksowo.

Niepowtarzalne kwiatowe wzory zaproszeń od La dolce Wedding.

Każda para jest swego rodzaju wyzwaniem co czyni ten zawód twórczym i mało monotonnym. W moich projektach największą wagę przykładam do typografii oraz do samej formy zaproszenia. Uwielbiam gdy wszystko gra i spaja się ze sobą. Papier, przeszycia, litery.

La dolce Wedding papeteria ślubna.Od czasu do czasu przygotowuję też specjalne ilustrowane projekty. Na przykład portrety ze zdjęć narzeczonych. Wiele elementów zaproszeń jest w 100% handmade. Dzięki temu koperty i inne składowe, dopasowane są idealnie do efektu który chcę uzyskać. Jestem ogromnym fanem piktogramów i zwięzłej informacji. W mojej ofercie są także dodatki na sale weselne: winietki, mapy stołów itp. Przedział cenowy to 7,5zł - 9,5zł za pełen zestaw (zaproszenie + rsvp + koperta).
Miłość. Zaproszenia i kartki okolicznościowe La dolce Wedding.
rsvp, zaproszenia na ślub La dolce Wedding.
LA DOLCE WEDDING


Na Instagramie właśnie ruszył nowy KONKURS!
Do wygrania girlanda z napisem "Nowożeńcy" od La dolce Wedding!
Idealna do ozdobienia stołu Młodych na wesele. ;)

Ponieważ Pani Zosia z La dolce Wedding ceni sobie zwięzłe przekazywanie informacji i ja również mogę się pod tym podpisać, zwłaszcza jeżeli chodzi o zaproszenia, to opiszcie nam swój wymarzony ślub poprzez 3 emotikony!
Czekamy na wasze komentarze pod zdjęciem konkursowym na Instagramie @bridalbloger [link].Do zobaczenia ! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger