Gdzie szukać wymarzonej sukni ślubnej? Przegląd salonów: #12 PLACE FOR DRESS

Wciąż szukacie swojej wymarzonej sukienki? Chciałybyście stworzyć ją według własnego projektu lub znalazłyście zdjęcie wymarzonej sukienki w internecie, ale w żadnym salonie nie możecie jej kupić? Mam dla Was rozwiązanie. Przedstawiam PLACE FOR DRESS ! To sklep internetowy, który pozwala Wam zaprojektować wymarzoną sukienkę, a następnie Place for Dress uszyje ją dla Ciebie!

Jak długo jesteście Państwo na rynku?

5 lat

Ile Państwa firma posiada salonów i gdzie się one znajdują? 

Posiadamy 1 salon w Poznaniu.


Jaki jest przewidywany czas realizacji zamówień w Państwa salonie/atelier?

Od 1 do 3 miesięcy przy zamówieniu ONLINE i ok. 6-12 miesięcy jeżeli sukienka jest zamawiana osobiście, w naszej pracowni, na prywatnej konsultacji.


Czy oferują Państwo duże rozmiary sukien ślubnych?

Tak.Jaki jest największy atut Państwa salonu/atelier?

Pełna indywidualność, dowolność dodatków i kolorów. Suknia szyta na wymiar i na zamówienie, możliwość uszycia sukienki ze zdjęcia, pełna możliwość modyfikacji innych projektów.
Produkcja: gdzie i przez kogo są szyte suknie?

Sukienki są szyte ręcznie w naszej pracowni w Poznaniu.Jakich materiałów Państwo używacie? Z jakich materiałów są wykonane dostępne u Państwa suknie?

Materiały są sprowadzane z zagranicy, głównie z Włoch i Francji.
Kto projektuje suknie?

Wszystkie suknie są projektami naszych Klientek.

Czy oferują Państwo sprzedaż internetową?

Tak.


Skąd wziął się pomysł na Place for Dress?

Nasza firma powstała, by spełnić marzenie każdej dziewczyny o tym, by w jej szafie znalazła się sukienka idealna.
Nie zaakceptowałyśmy faktu, że sklepy sieciowe nie posiadają oferty dla kobiet bardzo niskich, bardzo wysokich, bardzo szczupłych czy puszystych. Wiemy, że to frustrujące, kiedy zakochasz się w sukience, ale nie ma w sklepie Twojego rozmiaru, albo okazuje się, że jest za ciasna w biuście lub o parę centymetrów za krótka. Same to prze żyłyśmy.

Podstawowym zadaniem jakie sobie stawiamy jako Place for Dress jest rozwiązanie tego problemu. Dlatego właśnie u nas możesz zamówić inny rozmiar góry, a inny dołu sukienki, wybrać jej długość, a nawet zamówić szycie na miarę. Nasza aplikacja do tworzenia sukienek proponuje wiele rozwiązań, ale jeszcze więcej jest dziewczęcych marzeń i wizji. Dlatego możesz napisać do nas, jeśli masz specjalne życzenie. Jeśli jego realizacja będzie dla nas możliwa, na pewno je spełnimy i będziemy dumne, że mogłyśmy to zrobić. Nawet jeśli to zadanie będzie trudne, to nigdy nie potraktujemy go jako problem, ale zawsze jako nowe wyzwanie!
Na zdjęciach znajdziecie przykładowe projekty sukien ślubnych klientek Place for dress. Moim zdaniem są naprawdę zjawiskowe! Jeżeli któraś Wam się podoba, możecie zamówić taką samą lub stworzyć zupełnie nową, wyjątkowa, tylko Waszą suknię! 

Tak wygląda panel wyboru poszczególnych komponentów sukni. Możecie również wysłać swój projekt czy zdjęcie sukienki jaka Wam się marzy poprzez e-mail. :)
PLACE FOR DRESS 

Na dzisiaj to już wszystko. Bez wątpienia Place for Dress spełnia marzenia wielu Panien Młodych.
Dajcie znać co Wy sądzicie o tak nowoczesnym podejściu do szycia sukien ślubnych :)2 komentarze:

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger