TWÓJ ŚLUB PRZED OBIEKTYWEM: GUZIK FOTOGRAFUJE

Kochani! Chciałabym Wam przedstawić pierwszy post z nowej serii, która będzie pojawiała się na blogu :) Jak już podpowiada Wam tytuł chodzi o fotografię ślubną. Uwielbiam fotografie i zdecydowanie jest ona moją pasją, dlatego też fotorelacje ze ślubów są dla mnie podwójnie ważne. 

Stworzyłam już listę wyjątkowych firm oferujących papeterię ślubną, więc teraz przyszedł czas na fotografie. Chciałabym zebrać tu wspaniałych fotografów, którzy moim zdaniem zasługują na wyróżnienie. Nie znajdziecie tu przerysowanych, krzykliwych zdjęć, które były w 90% stworzone w photoshopie. Będą one natomiast miały wspólny mianownik w postaci delikatności, dokumentacji prawdziwych uczuć i masy pięknych kadrów :) Zapraszam serdecznie do śledzenia tej serii! Pamiętajcie, że będziecie przeglądać te zdjęcia przez całe życie. Warto zadbać, aby były perfekcyjne.


GUZIK FOTOGRAFUJE - ALEKSANDRA GUŹDZIK


Fotografią zajmuję się od 10 lat.


Dlaczego zajmuje się Pani fotografią?


Jestem wzrokowcem. Cenię sobie to co ładne i uwielbiam zatrzymywać w kadrach chwile. Te piękne i szczególne, czasem błahostki i detale, na które w ciągu dnia nie zwracamy uwagi.

Dlaczego akurat fotografia ślubna?


To wszystko wyszło przez totalny przypadek. Para, której wykonałam sesję ciążową spotkała się ze mną po urodzeniu dziecka jeszcze 2 razy aby uwiecznić początki życia swojego malucha. Podczas właśnie 3 sesji usłyszałam, że się pobierają i nie wyobrażają sobie nikogo innego, kto mógłby udokumentować jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Był stres i brak wiedzy ale przez to, że znam już tych niesamowitych ludzi i ich rodziny spowodował, że dałam sobie radę :) Od tamtej pory minęło sporo czasu i rok w rok mam co raz więcej zleceń ślubnych. W tym roku mam już za sobą 16 ślubów a przede mną jeszcze kilka, bardzo się cieszę!

Powiedzieli sobie Tak! Guzik fotografuje

Realizuje:


Urocza sesja narzeczeńska. Guzik Fotografuje.


Sesje realizujemy:


Jak Pani radzi sobie z klientami wstydliwymi, niepewnymi siebie, zestresowanymi przed aparatem?


Panna Młoda na chuśtawce. Guzik Fotografuje.

Bardzo ważne jest dla mnie by moi modele czuli się przed moim obiektywem komfortowo. Nie lubię ustawiać ludzi. Podczas sesji mogę jedynie coś zasugerować aby efekt finalny wyszedł lepiej.

Przed ślubem bardzo ważne jest dla mnie by spotkać się z parą młodą na kawę, aby się poznać i obgadać ich ważny dzień. Bardzo szybko przechodzę na "Ty", żartuję, śmieję się :) To skraca dystans dzięki czemu później para czuje się przy mnie i moim aparacie swobodnie.

Jakie jest przedział cenowy Państwa usług?

2500-3500 zł


Dojazd do klienta dodatkowo płatnyJakby Pani opisała styl/klimat swoich zdjęć?


Naturalny, skupiający się na emocjach i detalach.

Co jest dla Państwa najważniejsze podczas realizacji zlecenia?


Naładowane baterie i karty SD w aparacie ;) Naturalność i swoboda, reszta robi się sama :)

Para Młoda wśród zimnych ogni. Guzik Fotografuje.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Parą Młodą (nowymi klientami)? 


Tak jak wspominałam wcześniej, podczas pierwszego spotkania poznajemy się i rozmawiamy o ogółach dnia ślubu. Przed samym ślubem naciskam na to by spotkać się ponownie i omówić w szczegółach cały dzień. Gdy widzę się z parą po raz pierwszy nie chce od razu "wyskakiwać" z pytaniami dotyczącymi drobnostek. Bo bardzo często umowę podpisujemy rok wcześniej więc tyle czasu przed imprezą para nie zna wielu detali :)

Ile zdjęć i w jakiej formie dostarczają Państwo klientom? (chmura, e-mail, ozdobne pudełka i pendrive'y, fotoksiążka, na papierze...)


Galeria on-line, od 400-600 zdjęć w zależności od pakietu + ujęcia z sesji plenerowej, dodatkowo wydruki. Album jest dodatkowo płatny.

Sesja ciążowa na polu. Guzik Fotografuje.

Na koniec kilka słów od Pani Aleksandry:


Do zlecenia zawsze podchodzę z serduchem i chcę aby moi fotografowani na dzień ślubu traktowali mnie jak dobrą znajomą a nie "Panią fotograf". To zmienia wszystko! Oni zachowują się normalnie a ja "wyłapuje" te piękne chwile :) Zdjęcia robią się same!
Gdy potrzeba coś przyniosę lub zaniosę. ...ostatnio zdarzyło mi się, że ja pojechałam z panną młoda do fryzjera by wpiąć welon :) Lubię pomagać jeśli jest taka potrzeba, ale również staram się być niewidoczna aby jak najlepiej wykonać swoją pracę.

Sesja rodzinna nad morzem. Guzik Fotografuje.

Urocze detale - sesja rodzinna. Guzik Fotografuje.

NA HASŁO "BRIDALBLOG" DO UMOWY NA ZLECENIE ŚLUBNE DOSTANIECIE SESJE NARZECZEŃSKĄ GRATIS!

Sesja rodzinna, szklarnia. Guzik Fotografuje.

Rodzinna sesja na polu lawendy. Guzik Fotografuje.

GUZIK FOTOGRAFUJE

2 komentarze:

Copyright © 2016 Bridal blog , Blogger